https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/?ref=bookmarks

BAŞKENT'TE ANKARA KULÜBÜ'NÜN YAZ KONSERİ

Ankara Kulübü Derneği Türk Sanat Müziği Korosu, Ankara Konaği kır bahçesinde yaz konseri verdi. Ankaralıların yoğun katılım gösterdiği konserde dinleyiciler, Türk Sanat Müziğine doydu.

18.06.2019 09:22 tarihinde yayınlandı 365 defa okundu 0 defa yorumlandı
BAŞKENT'TE ANKARA KULÜBÜ'NÜN YAZ KONSERİ
             Şef Tanzel Kartal yönetimindeki konser iki bölümden oluşurken, Ankara Kulübü Seymen ve Bacıerenlerin gösterileri misafirlere görsel şölen yaşattı.
              Ankara Kulübü Derneği Genel Başkanı Dr. Metin Özaslan, Ankara Kulübü olarak sanatın her alanda güçlenmesi için gerekli çalışmaları yapacaklarını söyledi. Yaz konserinde adeta çocukluk günlerindeki açık hava sineması tadında nostaljik bir gece yaşattığını ileten Özaslan, şef Tanzel Kartal yönetimindeki koroyu tebrik etti.
              Sanarseverlerin unutulmaz bir gece yaşadıkları konserin sonunda Özaslan tarafından, koro şefi Tanzel Kartal'a, Ankara Kulübü onur kurulu üyesi Şevket Bülent Yahnici tarafından korolardan sorumlu yönetim kurulu üyesi Emel Koç'a, yönetim kurulu üyesi Atilla Saka tarafından koro başkanı Gülay Pala'ya ve Özaslan tarafından sunucu Esra Hanım'a çiçek taktim edildi.
              Teşekkürler Ankara Kulübü.
 
HABER:SEMA KUMRULU/ ANKARA

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları