https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

BAŞKAN YAVAŞ'TAN ''6 MİLYON TEK YÜREK BAYRAM ETSİN'' KAMPANYASI

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, korona virüs salgını sürecinde zor dönemden geçen vatandaşlara bir nebze de olsa destek amacıyla toplumsal dayanışma çağrısında bulundu.

14.05.2020 18:34 tarihinde yayınlandı 116 defa okundu 0 defa yorumlandı
BAŞKAN YAVAŞ'TAN ''6 MİLYON TEK YÜREK BAYRAM ETSİN'' KAMPANYASI
         Başkan Yavaş'ın ''Dayanışma için 6 milyon tek yürek'' kampanyası toplumun geniş kesimlerinden karşılık buldu. ''İyilik bulaşıcıdır'' anlayışı ile  ''Veresiye Defteri Kapatma''  ve ''İftar Ver''  kampanyasından sonra toplumsal dayanışma çağrısını bir adım daha ileriye taşıyan Başkan Yavaş, Ramazan Bayramı öncesi yeni bir kampanya başlattı. ''Ankara'mızda bayram sevinci tatmayan hiç bir hane kalmasın'' sözleriyle sosyal medya hesapları üzerinden vatandaşlara seslenen Yavaş, ''6 Milyon Tek Yürek Bayram Etsin'' kampanyası le 'Su Ver' ve 'El Ver' diyerek hayırseverlere destek çağrısında bulundu.
        ''Her akşam televizyonlarda izliyoruz, salgın nedeniyle işlerini kaybedenler, İşçi Bulma Kurumu önünde küçük bir ümitle bekleyenler, ceplerinde dolmuş parası olmayanlar, ekmek parası bulamayanlar...Onlar bizim hemşehrilerimiz, komşularımız, kardeşlerimiz. Tam da iftar vakitlerine denk gelen bu yayınlar lokmaları boğazıma diziyor. Ama bir yandan da iyi oluyor. Yediğimizde, giydiğimizde onlarında hakkı olduğunu bize hatırlatıyor. Bizler, 6 milyon yürek hep birlikte bayram etmemiz gerektiğine inanıyoruz.Bu nedenle darda kalan insanlarımıza destek amacıyla yeni bir kampanya başlattık.'' diyerek hayırseverlere seslendi.
         Kampanyaya destek olmak isteyen vatandaşlar. https//ankaratekyurek.com/ web sitesinden ulaşabilecekler. Yardım rakamları ise şeffaf olarak internet adresi üzerinden paylaşılacak.
           Verdiği her sözü yerine getiren sevgili Mansur Yavaş'a teşekkür ederiz.
 
HABER:SEMA KUMRULU/ ANKARA

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları