https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

BAŞKAN ŞAHİN SÜNNET ÇOCUKLARINI YALNIZ BIRAKMADI

9 yıldır sünnet şöleni düzenleyen ve her yıl yüzlerce çocuğun sünnet olmasına vesile olan Aksu Belediyesi bu yıl da geleneği bozmadı. Kayıtların devam ettiği sünnet etkinliği için çocukların sünnet işlemleri de yapılmaya başlandı.

04.07.2019 14:49 tarihinde yayınlandı 211 defa okundu 0 defa yorumlandı
BAŞKAN ŞAHİN SÜNNET ÇOCUKLARINI YALNIZ BIRAKMADI
   Meydan Tıp Merkezinde sünnet olan çocukları yalnız bırakmayan Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin sünnet olan çocuklarla yakından ilgilendi, aileleri ile sohbet etti. Sosyal belediyeciliğe her zaman önem verdiğini ifade eden Başkan Şahin, “Belediye olarak değişik sosyal etkinlikler düzenliyoruz. Geleneksel hale getirdiğimiz sünnet şölenimiz de bunlardan biri. Her yıl yüzlerce çocuğumuzu sünnet ettirerek, vatandaşlarımıza bu konuda destek olmaya çalışıyoruz.” dedi.
   Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, şu ana kadar 156 çocuğun sünnet için başvuru yaptığını, 90 çocuğun sünnet işleminin gerçekleştirildiğini ve kayıtların devam ettiğini belirtti. Sünnet edilen çocuklarda daha önceden var olan rahatsızlıklar tespit edilirse onlar da Özel Meydan Tıp Merkezi tarafından ücretsiz olarak tedavi ediliyor. 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları