https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

BAŞKAN ŞAHİN SAĞLIK ÇALIŞANLARININ BAYRAMINI KUTLADI

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin 14 Mart Tıp Bayramı ve haftası nedeniyle Aksu Semt Polikliniğini ziyaret ederek, sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramını kutladı.

14.03.2019 16:36 tarihinde yayınlandı 218 defa okundu 0 defa yorumlandı
BAŞKAN ŞAHİN SAĞLIK ÇALIŞANLARININ BAYRAMINI KUTLADI
Başkan Şahin, Ak Parti İlçe Başkanı Tevfik Fuat Cebeci ve Cumhur İttifakı Meclis Üyesi Adaylarıyla birlikte ziyaret ettiği Aksu Semt Polikliniğinde, Sorumlu Hemşire Ayşe Nur Özen’den poliklinik hakkında bilgiler aldı. Sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramını tek tek kutlayan heyet, çalışanlara çiçek takdim etti.  
Başkan Şahin ziyarette yaptığı konuşmada şunları söyledi;
 “Tıp Bayramı, her yıl 14 Mart tarihinde kutlanan, Türkiye’ de tıp alanında çalışanların hizmet sorunlarının tartışıldığı, bilime katkılarının ise ödüllendirildiği bir anma ve kutlama günüdür. 14 Martı içine alan bu hafta ise Tıp Haftası olarak kabul edilmektedir. Biz de bu önemli hafta nedeniyle Aksu Semt Polikliniğimizde görev yapan sağlık çalışanlarımızı ziyaret ederek, bayramlarını kutlamak istedik. Aksu Semt Polikliniğimiz başta olmak üzere, yurdumuzun dört bir köşesinde görevlerini yerine getirirken büyük zorluklar ve güçlüklerle karşılaşan, buna rağmen özverili bir şekilde insanları sağlığına kavuşturmaya devam eden, insanı yaşat ki devlet yaşasın düsturuyla görevlerini icra eden fedakâr hekim ve sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramını yürekten kutluyorum” dedi.
                                                                                

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları