https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

BAŞKAN ŞAHİN RAMAZAN BAYRAMINI KUTLADI

Ramazan bayramı nedeniyle bir mesaj yayımlayan Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, sokak kısıtlaması ile geçirilecek olan Ramazan bayramının mübarek olmasını diledi.

23.05.2020 15:12 tarihinde yayınlandı 134 defa okundu 0 defa yorumlandı
BAŞKAN ŞAHİN RAMAZAN BAYRAMINI KUTLADI
Pazar günü başlayacak olan Ramazan bayramı bu yıl sokak kısıtlaması ile yaşanacak. Koronavirüs salgınının artmasına engel olmak amacıyla yurt genelinde sokağa çıkma yasağı uygulanacağını ifade eden Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, “Büyüklerimizi ziyaret edemesek, ellerini öpemesek, küçüklerimizle kucaklaşamasak da gönüllerimiz bir olsun.” dedi. Şahin mesajında, “Bayramlar bizim için kırgınlıkların giderildiği, küslerin barıştığı, milletçe manevi duygularımızın ön plana çıktığı çok anlamlı günlerdir. Bayramlarda büyüklerimizi ziyaret eder, komşularımızla hoş sohbetler eder, birlik ve beraberlik içinde güzel vakitler geçiririz. Fakat bu yıl virüs salgınının gölgesinde bir bayram geçireceğiz. Hepimizin sağlığı için evde kalmamız önemli. Bu yıl büyüklerimizi, akrabalarımızı, arkadaşlarımızı, sevdiklerimizi telefonla arayarak, onlara en kalbi duygularımızla mesajlar atarak bayramlarını kutlamamız gerekiyor.
Koronavirüs etkisinde geçirmek zorunda kaldığımız Ramazan bayramımızın hayırlara vesile olmasını diler, herkese iyi bayramlar temenni ederim.” diye konuştu.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları