https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

BAŞKAN ŞAHİN’E COŞKULU KARŞILAMA

31 Mart 2019 yerel seçimlerinde aldığı oylarla yeniden belediye başkanı seçilen Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, yeni dönemin ilk gününde belediye personelleri tarafından coşkuyla karşılandı.

01.04.2019 11:26 tarihinde yayınlandı 383 defa okundu 0 defa yorumlandı
BAŞKAN ŞAHİN’E COŞKULU KARŞILAMA
   31 Mart 2019 yerel seçimlerinde aldığı oylarla yeniden belediye başkanı seçilen Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, yeni dönemin ilk gününde belediye personelleri tarafından coşkuyla karşılandı. Eşi Ümmü Şahin ile belediyeye gelen Başkan Şahin, sürpriz karşılama nedeniyle personellerine teşekkür etti. “Başarıyı personellerimizle birlikte yakaladık” diyen Şahin, “Aksu’yu bir yerlere kadar getirdik ama asıl hamleyi bu dönem yapacağız.” dedi.
  2014 seçimlerinde Aksu Belediye Başkanı seçilen Halil Şahin, pazar günü yapılan yerel seçimlerde yeniden başkanlığa seçildi. 2. döneminin ilk gününde belediyeye eşi Ümmü Şahin ile birlikte gelen Şahin, personelleri tarafından coşkuyla ve çiçeklerle karşılandı. Eşi Ümmü Şahin çok duygulandığını ifade ederken Başkan Şahin de mutluluğunu dile getirdi. Seviyeli bir seçim süreci geçirdiklerini ifade eden Şahin, “Önemli bir seçim süreci geçirdik. Bize görev verilirse elimizden geleni yaparız dedik. Biz ısrarla ne yaptığımızı ve yapacağımız anlattık. Sahaya indiğimizde alnımızı yere eğmedik. Başarıyı birlikte yakaladık, hepinize teşekkür ediyorum. Bu birliktelik çok önemli. Aksu’yu bir yere getirdik ama asıl hamleyi bu dönem yapacağız. Daha yapacak çok işimiz var. Aksu bizim ilçemiz, durmadan çalışmaya devam edeceğiz.” dedi. 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları