https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

BAŞKAN ŞAHİN’DEN ÖĞRETMENLERE BÜYÜK ÖVGÜ

Türkiye Öğretmenler Kupası’na katılan Aksu Öğretmenler Bayan Voleybol Takımı önce il birincisi oldu, ardından bölge şampiyonu olarak Türkiye finallerine adını yazdırdı.

13.11.2019 11:32 tarihinde yayınlandı 161 defa okundu 0 defa yorumlandı
BAŞKAN ŞAHİN’DEN ÖĞRETMENLERE BÜYÜK ÖVGÜ
   Türkiye Şampiyonası öncesi Belediye Başkanı Halil Şahin’i ziyaret eden öğretmenleri Başkan Şahin hem tebrik etti hem de finalde başarılar diledi.
    Milli Eğitim Bakanlığı’nın Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü ile spor federasyonlarının iş birliğinde gerçekleştirilen Türkiye Öğretmenler Kupası etkinliklerine katılan Aksu Öğretmenler Bayan Voleybol Takımı 19 ilçenin arasından Antalya birincisi olmayı başardı. Ardından Mersin’de gerçekleştirilen Bölge Birinciliği müsabakalarından da şampiyonlukla ayrılan Aksu’nun gururu öğretmenler 18-24 Kasım günleri arasında Ankara’da yapılacak olan Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazandı.
    Kafile Başkanı Celil Bulut ile Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’i ziyaret eden voleybol takımına Başkan Şahin’den övgüler geldi. Şahin, “Sizler turnuvalarda ilçemizi en iyi şekilde temsil ederek, Aksu’nun tanıtımına da büyük katkı sağladınız. Sadece bununla da kalmayıp öğrencilerinize de spor yaparak güzel örnek teşkil ettiniz. Çocuklara böylesine başarılarla örnek olmanız gurur verici. Siz öğretmenlerimize Türkiye kupasında da başarılar diliyor, ilçemizin adını Ankara’da duyuracağınız için ayrıyeten teşekkür ediyorum.” dedi.
 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları