https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

BAŞKAN ŞAHİN’DEN ANKARA ÇIKARTMASI

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin ilçenin ihtiyaçlarını dile getirmek ve projelerin takipçisi olmak için Ankara’ya gitti.

08.08.2019 15:44 tarihinde yayınlandı 186 defa okundu 0 defa yorumlandı
BAŞKAN ŞAHİN’DEN ANKARA ÇIKARTMASI
Başkan Şahin’e Ankara temasları için Belediye Başkan Yardımcısı Celil Gökçen de eşlik etti. Ankara’da,  AK Parti Antalya İl Başkanı İbrahim Ethem Taş’la bir araya gelen Şahin, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’u ziyaret etti. Ziyarete AK Parti Antalya Milletvekilleri Atay Uslu, Mustafa Köse ve Kemal Çelik de katıldı. Şahin burada Bakan Ersoy ile Aksu’nun projeleri hakkında istişarelerde bulundu.
TÜRKİYE BELEDİYELER BİRLİĞİ’NE ZİYARET
Ankara temasları kapsamında Türkiye Belediyeler Birliği’ni de ziyaret eden Başkan Şahin, Antalya Büyükşehir Belediyesi’nde önceki dönem Genel Sekreterlik görevini yürüten, bir süre önce de Türkiye Belediyeler Birliği Genel Sekreterliğine atanan Birol Ekici’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
ŞAHİN, “ARAÇ FİLOMUZU GENİŞLETİYORUZ”
Ankara temasları hakkında açıklamalarda bulunan Başkan Şahin, “Milletvekillerimiz ve İl Başkanımız ile ilçemizin ihtiyaçlarını ve projelerini yakından takip ediyoruz. Kültür ve Turizm Bakanımız Mehmet Nuri Ersoy’la Aksu’nun planlamaları hakkında görüşmelerde bulunduk. Türkiye Belediyeler Birliği’nden ise iş makinesi talep etmiştik. İş makinemizi teslim aldık. Araç filomuzun genişlemesi için Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’mızdan da çöp kamyonu ve süpürge aracı talebimiz oldu. Çöp aracıyla ilgili gerekli işlemleri hallettik, süpürge aracı talebimizle ilgili de gerekli altyapı çalışmasını yaptık. İlçemizin ihtiyaçlarını tespit edip Ankara’ya giderek gerekli çalışmaları yapıyoruz. Amacımız halkımıza en iyi şekilde hizmet edebilmek.” dedi. 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları