https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

BAŞKAN ŞAHİN ALTINTAŞ AKSU’NUN HATTA ANTALYA’NIN VİTRİNİ OLACAK

Aksu Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Halil Şahin, Altıntaş Mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi.

28.03.2019 15:07 tarihinde yayınlandı 418 defa okundu 0 defa yorumlandı
  BAŞKAN ŞAHİN ALTINTAŞ AKSU’NUN HATTA ANTALYA’NIN VİTRİNİ OLACAK
  Altıntaş Mahallesinde, bölgenin yeni imar planı ve gelişimiyle ilgili gerçekleştirilen bilgilendirme toplantısına; AK Parti Antalya Milletvekili Sena Nur Çelik, önceki dönem Ak Parti Milletvekili Burhan Kılıç, AK Parti İlçe Başkanı Tevfik Fuat Cebeci, MHP İlçe Başkanı Ahmet Bulut, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı ve Meclis Üyesi Adayı Pınar Uğur, AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Çağatay Çalışır ve Meclis Üyesi Adayları katıldı.
Yeni imar planı içinde üniversite, okullar, ticari alanlar başta olmak üzere bölgenin kalkınmasını sağlayacak çok önemli projeleri olduğunu belirten Başkan Şahin, planlama hayata geçirildiğinde Altıntaş, Aksu’nun hatta Antalya’nın vitrini olacak. İlçemizin değerine değer katacak dedi.  
  Bölgenin dünü ve bugününü anlatan Başkan Şahin şunları söyledi: “Bir bölgede bir planlama yapıldığında o bölgenin değeri artıyor mu artmıyor mu ona bakmak lazım. Şuan bu bölgedeki emlak değeri en az 10 katına çıktı.  Daha da artacak. Aksu nüfusu şuan da 72 bin. Bu planlama sonrasında nüfus 210 bin olacak. Biz burada bir şehir oluşturuyoruz. 1500 dönümlük ticaret merkezi, üniversite, okullar, liseler, kapalı pazarlar, park alanları, sosyal donatı alanları ve yol ağlarıyla örülmüş bir şehir oluşturuyoruz. Planlama hayata geçirildiğinde Altıntaş, Aksu’nun hatta Antalya’nın vitrini olacak. İlçemizin değerine değer katacak. Biz Türkiye’de bir ilki başardık. 25 yıllık bir sorunu çözdük. Aksu ve Büyükşehir Belediye Meclislerimizde oy birliğiyle geçen bu planlamayla ilçemizin çehresi değişecek. Ben değil biz olmanın önemine inanıyor ve sizlerin destekleriyle 1 Nisan’dan sonra da ilçemizdeki tüm sorunları inşallah birlikte çözeceğiz diyorum” dedi.
AK Parti Antalya Milletvekili Sena Nur Çelik ile önceki dönem Ak Parti Milletvekili Burhan Kılıç’ın da katıldığı toplantıda, Milletvekili Çelik ve Kılıç Aksu Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Halil Şahin’in yaptığı hizmetleri Altıntaş Mahalle sakinlerine anlattı.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları