https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

BAŞKAN ŞAHİN, KADINLAR GÜNÜ’NÜ KUTLADI

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle bayan personelleriyle bir araya gelerek onların gününü kutladı.

08.03.2019 15:10 tarihinde yayınlandı 204 defa okundu 0 defa yorumlandı
BAŞKAN ŞAHİN, KADINLAR GÜNÜ’NÜ KUTLADI
  Başkan Şahin’in eşi Ümmü Şahin’in de yer aldığı programda Başkan Şahin belediyede aile ortamında çalışma yürüttüklerini ifade etti.
8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde bayan personellerini unutmayan Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, eşi Ümmü Şahin ile birlikte makamında bayan personellerini ağırladı. Kadınların hayatın her alanında yer aldığını ifade eden Ümmü Şahin, “5 yıldır Halil Başkanınızla birlikte çalışıyorsunuz. Ben de bu 5 yıl içinde sık sık sizlerle bir araya gelmeye çalıştım. Gönül birliği çok önemli, herkes birbirinin iyiliğini istesin. Her şey istediklerinizden daha güzel olsun.” diye konuştu.  Belediyede aile ortamında çalışıldığını kaydeden Başkan Şahin ise “Biz yola çıkarken burada aile ortamı oluşturalım, halkımıza rahatça hizmet yapalım dedik. Bayan arkadaşlarımız hem buraya hem evine vakit ayırıyor. Biz hizmetlerimizi sizlerle birlikte başarıyoruz. Çalışmalarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyor, gününüzü kutluyorum.” dedi.
Personeller Ümmü Şahin’e çiçek verip gününü kutlarken, Ümmü Şahin de personellere hediye dağıttı. 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları