https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

BAŞKAN ŞAHİN, ANSİAD ÜYELERİNE PROJELERİNİ ANLATTI

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, ANSİAD tarafından düzenlenen Cumhur İttifakı Merkez İlçe Belediye Başkan Adaylarının proje tanıtım toplantısında katıldı.

21.03.2019 11:22 tarihinde yayınlandı 231 defa okundu 0 defa yorumlandı
BAŞKAN ŞAHİN, ANSİAD ÜYELERİNE PROJELERİNİ ANLATTI
   Antalya Sanayici ve İş İnsanları Derneğinin 31 Mart Yerel Seçimleri dolayısıyla düzenlediği ve Cumhur İttifakı Merkez İlçe Belediye Başkan Adaylarının katıldığı proje tanıtım toplantısı ANSİAD Başkanı Sadi Kan başkanlığında gerçekleştirildi.
Cumhur İttifakı Konyaaltı Belediye Başkan Adayı Gaye Doğanoğlu, Aksu Belediye Başkanı ve Aksu Belediye Başkan Adayı Halil Şahin, Kepez Belediye Başkanı ve Kepez Belediye Başkan Adayı Hakan Tütüncü’nün katılım sağladığı toplantıda, belediye başkan adayları ilçelerine ait vizyon ve projeleri hakkında bilgiler verdi.
  Başkan Şahin toplantının ardından yaptığı açıklamada “ANSİAD Başkanı Sadi Kan başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya katılım sağlayarak ilçemize yaptığımız ve bundan sonra yapacağımız hizmetler hakkında ANSİAD üyelerini bilgilendirdik. Projelerimizi anlattığımız ve oldukça verimli geçen toplantıda Aksu vizyonumuzu ANSİAD üyeleriyle paylaştık” dedi.
 
                                                                                 Aksu Belediyesi Basın Servisi

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları