https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

BAKAN ÇAVUŞOĞLU’NDAN ŞAHİN’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Aksu Belediyesi’ni ziyaret etti. Cumhur İttifakı AK Parti Aksu Belediye Başkan Adayı olarak girdiği seçimlerden başarıyla çıkan Halil Şahin’e hayırlı olsun dileklerinde bulunan Bakan Çavuşoğlu, seçim döneminde söylediği, “Halil Şahin’in projelerinin arkasında biz varız” sözünü hatırlatarak her zaman Şahin’e destek olacaklarını vurguladı.

15.04.2019 09:06 tarihinde yayınlandı 203 defa okundu 0 defa yorumlandı
BAKAN ÇAVUŞOĞLU’NDAN ŞAHİN’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
  AK Parti Antalya Milletvekili Kemal Çelik ve AK Parti İl Başkanı İbrahim Ethem Taş ile Aksu Belediyesi’ni ziyaret eden Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Başkan Halil Şahin’e yeni döneminin hayırlı olmasını diledi. Aksu halkının Başkan Şahin’in beş yıllık hizmetlerini takdir ederek Halil başkanı yeniden seçtiğini ifade eden Çavuşoğlu, “Seçim döneminde Aksu’ya geldiğimizde Halil Şahin’in projelerinin arkasında biz varız demiştik. O sözümü yine hatırlatıyorum, Halil Şahin’i destekleyeceğiz, projelerinin arkasında olacağız. Başkanın önümüzdeki 5 yıl da iyi hizmetler vereceğine inanıyoruz. Aksulu hemşerilerimiz Halil Başkanın mütevaziliğini, çalışkanlığını takdir ediyor, biz de ediyoruz. Başkanımıza güveniyor ve yeni döneminde başarılar diliyoruz.” dedi.
ŞAHİN, “SÖZ VERDİĞİMİZ HİZMETLERİ YAPACAĞIZ”
  Bu dönemi Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun da destekleriyle çok iyi değerlendireceklerinin altını çizen Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, AK Parti ve MHP İlçe Teşkilatlarının seçim döneminde çok iyi çalıştığını ve başarıyı yakaladıklarını söyledi. Şahin, “Bakanımızın destekleri ile Aksu’ya söz verdiğimiz hizmetleri yapacağız. Çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam edeceğiz. Aksu’yu hep birlikte bir yerlere getireceğiz.” şeklinde konuştu.
  AK Parti İlçe Başkanı Tevfik Fuat Cebeci, MHP İlçe Başkanı Ahmet Bulut, AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Çağatay Çalışır, başkan yardımcıları ve meclis üyelerinin de hazır bulunduğu ziyarette Bakan Çavuşoğlu, günün anısına Başkan Şahin’e hediye verdi. 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları