https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

AYDIN; SİYASET HİÇ BU KADAR KİRLENMEMİŞTİ

İYİ Parti Antalya İl Başkanı Ahmet Aydın HDP tarafından dağıtıldığı iddia edilen broşürlerle ilgili olarak,” Cumhuriyet tarihinde siyaset hiç bu kadar kirletilmemişti. Yenileceklerini gören çevreler ne yapacaklarını şaşırdı. Tünelin ucu göründü, vatandaş her şeyin farkında” dedi.

26.03.2019 15:13 tarihinde yayınlandı 296 defa okundu 0 defa yorumlandı
AYDIN; SİYASET HİÇ BU KADAR KİRLENMEMİŞTİ
Daha önce Ankara’da yapılan ve mobese kameralarının araştırması sonucu arkasından bir AKP’li ismin çıktığı senaryonun aynısının Antalya'da uygulanmaya çalışıldığının üstünü çizen İYİ Parti Antalya İl Başkanı Ahmet Aydın,  konuyla ilgili olarak şunları söyledi:
“Benzeri Ankara'da da yaşanmıştı. Mobese kameraları incelendi ve faili Ankara Belediyesi'nden AKP'li bir müdür çıktı. Seçimlerde yenileceklerini fark edenler böylesi kirli ayak oyunları ile gündemi saptırmaya çalışıyor. Cumhuriyet tarihinde siyaset hiç bu kadar kirletilmemişti. Tünelin ucu göründü, vatandaş her şeyin farkında. Artık yenilecek olmanın duygusuyla kendi ayaklarına sıkıyorlar.Broşürü dağıttığı iddia edilen parti bile bu sahtekarlığı yalanladı.”
Kamuoyuna açıklama
İYİ Parti Antalya İl Başkanı Ahmet Aydın açıklamasını kamuoyuna seslenerek
,”Sahte broşürlere logoları basılan partilerin ısrarla '' bize ait değildir '' açıklamalarına rağmen sokaklarda dağıtılmaya ve sosyal medyada paylaşılmaya devam edilmektedir.
hukuken bu konunun bir suç teşkil ettiğini unutmamak gerekir.
özellikle sosyal medya yoluyla sahte belgeleri paylaşarak kamuoyunu yanlış bilgilendirip seçimlere etki yapmaya çalışanların İleride çok ağır hukuki yaptırımlara  maruz kalacağını buradan uyarmak istiyorum.
Yapılan paylaşımların resimleri alınmakta ve bu paylaşımları yapanlar hakkında Adli makamlara suç duyusunda bulunulmaya başlanmıştır.
Kamuoyuna saygıyla duyrulur.”
şeklinde tamamladı

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları