https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

ATSO 42. GRUP KOMİTESİ İFTAR'DA BULUŞTU

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası'na bağlı 42. Grup Hukuk ve Muhasebe, Uzmanlaşmış Tasarım ve Destek Hizmetleri üyeleri Antalya Otel'de iftar yemeğinde buluştu.

29.05.2019 11:49 tarihinde yayınlandı 218 defa okundu 0 defa yorumlandı
ATSO 42. GRUP KOMİTESİ İFTAR'DA BULUŞTU
  Sektörün önde gelen firmalarını buluşturan 42. Grup Meslek Komite Başkanı Tanzer  Gül, Komite Üyeleri Arzu Gözel, Serkan Bahar, Mehmet Dikbaş ve Veli Emekli  42. Grupta yer alan firmalara bilgiler verdi.
ATSO 42. GRUP KOMİTESİ AÇIK KAPI POLİTİKASIYLA ÇALIŞACAK 
  42. Grup Meslek Komite Başkan Yardımcısı Arzu Gözel; Komitemiz içinde İş güvenliği, Özel Güvenlik, Temizlik ve Danışmanlık gibi farklı gruplar var. Her biri için ayrı ayrı toplanıp toplantı yapmayı planlıyoruz. Bu toplantıda sektörlerin  gelişim alanları ve neye ihtiyacı varsa birbirimizden nasıl faydalanabilirsek hatta ticaret odasından faydalanabileceğimiz bazı konular ile ilgili karşılıklı bilgi alışverişinde bulunmak istiyoruz. Gerçekleştireceğimiz toplantılara katılım sağlamanız bizler için çok önemli. Bir şey söyleyebilmek için mutlaka katkı koyup bilgi alışverişinde bulunmamız gerekiyor. Gelişmiş ve gelişmemiş arasındaki en büyük fark planlamadır. Bu komite bundan sonraki 4 yıllık görev süresince her şeyi planlayacak ve bu planları sizlerle paylaşacağız. 42. Grup Komitesi bundan sonra açık kapı politikasıyla çalışacak.''dedi. 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları