https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

ARSLAN; YÜREĞİMİZ MUSTAFA’MIZIN VEFATIYLA YANDI

Mustafa Altıntaş’ın elim bir trafik kazasını sonucu vefat etmesi akrabası Aksu Belediye Başkan Adayı Durmuş Ali Arslan’ı derinden sarstı. Üzüntüsünün kelimelerle tarif edilemeyeceğini belirten Arslan, “Bizi hiçbir zaman yalnız bırakmadı. Aksu’muzun iyi bir geleceğe sahip olabilmesi için bizimle bu davaya baş koydu. Gece gündüz demeden yanımızda oldu. Kendi zamanından evlatların

18.03.2019 16:49 tarihinde yayınlandı 351 defa okundu 0 defa yorumlandı
ARSLAN; YÜREĞİMİZ MUSTAFA’MIZIN VEFATIYLA YANDI
CHP-İYİ Parti Millet İttifakı Aksu Belediye Başkan Adayı Durmuş Ali Arslan, yaşadığı acı kaybın ardından seçim çalışmalarına 3 gün ara vermişti. Derin bir üzüntü içerisinde olduğunu aktaran Arslan, “Yeğenimi, yoldaşımı, dava arkadaşımı elim bir trafik kazası sonucu kaybettim. Üzüntümüzün kelimelerle tarifi yok. Mustafa Altıntaş hem akrabamdı hem de SKM Koordinatörümüzdü. Bizi hiçbir zaman yalnız bırakmadı. Aksu’muzun iyi bir geleceğe sahip olabilmesi için bizimle bu davaya baş koydu. Gece gündüz demeden yanımızda oldu. Kendi zamanından evlatlarının zamanında harcayarak Aksu’muzun daha iyi bir yarınlara ulaşması adına hep çalıştı. Bu ani ölümü hepimizi sarstı. Yüreğimiz yandı. Şahsım ve teşkilatım olarak çok üzgünüz. Yokluğunu telafi edemeyiz ama ailesi ve evlatları için elimizden gelen desteği sağlayacağız” diye konuştu.
“ONDAN ALDIĞIMIZ GÜÇLE YENİDEN SAHALARA İNDİK”
3 gün aranın ardından tekrar çalışmalara başlayan Arslan, sözlerini şöyle sürdürdü: “Mustafa’mızın bize bıraktığı emaneti daha iyi yerlere taşımak için seçim çalışmalarımıza tekrar başladık. Biliyoruz ki Mustafa kardeşim de burada olsaydı o da Aksumuz için var gücüyle çalışmaya devam ederdi. Aksu sevdasıyla çarpan yüreklerimiz Mustafa’mızın vefatıyla yandı. Ama ondan aldığımız güçle yeniden sahalara indik. Artık daha fazla daha farklı ve daha özverili çalışacağız. Aksumuzu hak ettiği yerlere getireceğiz. Bugün de saat 19.00’da Koza TV’de olacağım. Ardından da saat 20.00’de Macun Mahallemizde vatandaşlarımızla buluşacağız.”  

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları