https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

ARSLAN; ARANIZDAN AYRILMAYACAĞIM

Millet İttifakı Aksu Belediye Başkan Adayı olan Durmuş Ali Arslan, seçim sürecinde kendine ve ekibine destek verenlere teşekkür etti. Başkan Şahin'e hayırlı olsun dileklerini de ileten Arslan''Artık aranızdan hiç ayrılmayacağım. Sizin bir çocuğunuz olarak sizin emrinizde olan birisi olarak sizlerin taleplerinin takipçisi olacağım...

01.04.2019 16:06 tarihinde yayınlandı 857 defa okundu 0 defa yorumlandı
ARSLAN; ARANIZDAN AYRILMAYACAĞIM
  Millet İttifakı Aksu Belediye Başkan Adayı olan Durmuş Ali Arslan, seçim sürecinde kendine ve ekibine destek verenlere teşekkür etti.
Başkan Şahin'e hayırlı olsun dileklerini de ileten Arslan''Artık aranızdan hiç ayrılmayacağım. Sizin bir çocuğunuz olarak sizin emrinizde olan birisi olarak sizlerin taleplerinin takipçisi olacağım. İnşallah gelecek günler bizim için daha güzel olur. ''dedi. Aksu halkından %30 oy alan Durmuş Ali Arslan'ın destekçileri Arslan'ı evinde ziyaret etti. Sosyal medya hesabından kamuoyuna açıklama yapan Arslan, şu ifadelere yer verdi.
Arslan; ''Aksulu hemşehrilerim, dostlarım seçim sürecinde bizlere canı gönülden destek veren gönüldaşlarım. Bundan 4 ay önce başladığımız seçim maratonumuzu artık tamamladık. Seçim sonucunda beklemediğimiz bir sonuç ortaya çıktı. Seçimi kazanan Halil Şahin başkanımıza ve ekibine başarılar diliyorum. İnşallah vaatlerini yerine getirirler. Aksumuzda eksik kalan çalışmaları tamamlarlar. Bizim beklemediğimiz sonucu almamızda onlarca sebep aranabilir. Bu sonucun karşısında tüm sorumluluğu üzerime alıyorum ve Genel Başkanlarımız başta olmak üzere il ve ilçe başkanlarımızdan partimize gönül veren insanlardan özür diliyorum. Sizlere karşı mahçubum. Ancak şunu bilmenizi isterim ki şahsım ve arkadaşlarım seçim sürecinde yapılması gereken ne varsa yaptık. Elimizdeki imkanlar ışığında kanımızın son damlasına kadar çarpıştık. Ancak kader böyleymiş. Bunu kabul ediyoruz Allah'tandır.  Benim üzüntüm bana destek veren insanların beklentilerini boşa çıkarmamdır. Gerçekten ekibimiz çok samimi eldeki kıt kanaat imkanlarla çok can siparane bir mücadele verdiler. Beklentileri de yüksekti. Ben bundan sonra seçilen ekibin takipçisi olacağım. Bizde meclise 8 tane arkadaşımızı gönderdik. Onlarda çalışacaklar. Aksumuza hizmet etmeye çalışacaklar.  Esasında biz dürüst, ahlaklı ve adaletli kadrolarla bu ilkeler ışığında çok güzel hayallerle geliyorduk. Özetle çocuklarımız ve gençlerimiz için yapmak istediğimiz çok şeyler vardı. Şunu bilmenizi isterim ben artık sizlerin arasından hiç ayrılmayacağım. Hepinizin bildiği gibi daha önce gurbette görev yapmamın da handikapları vardı. Artık aranızdan hiç ayrılmayacağım. Sizin bir çocuğunuz olarak sizin emrinizde olan birisi olarak sizlerin taleplerinin takipçisi olacağım. İnşallah gelecek günler bizim için daha güzel olur.''dedi. 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları