https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

ANTALYA SERVİSÇİLER ODASINDAN KORONA TALEBİ

Türkiye’de korona virüsün görülmesi dolayısıyla Milli Eğitim Bakanlığı tarafından okulların şimdilik 2 hafta tatil edilmesi daha sonra da sürecin belirsiz olması servisçi esnafını tedirgin etti.

16.03.2020 12:25 tarihinde yayınlandı 757 defa okundu 0 defa yorumlandı
ANTALYA SERVİSÇİLER ODASINDAN KORONA TALEBİ
Servisçi esnafının olası mağduriyetleri konusunda Servisçiler Odası, esnafların taleplerini Federasyon ve Esnaf Odalar Birliğine iletti.
Antalya Servisçiler Odası Başkanı Süleyman Şahin ''Koranavirüs (COVİD 19) nedeniyle servisçi esnafımız talepleriyle ilgili yazılarımızı Federasyonumuza Esnaf Odalar Birliğimize ilettik. Rabbim ülkemizden en kısa zamanda bu salgını atlatmayı nasip etsin.''dedi.
AESOB'a verilen ilgili dilekçede şu ifadelere yer verildi.
''Esnafımız devlet bankalarına olan kredi taksitleri vergi ödemeleri SSK ve Bağkur ödemelerinin bir süre ertelenmesi konusunda çalışma yapılmasını bununla birlikte aylık olarak öğrenci velisinden para toplayan esnafın ödemelerinin veliler tarafından yapılabilmesi için gerekli girişimlerin yapılmasını komisyoncu, tur firmalarının yıllık servis ücretlerinin peşin almaları nedeniyle aldıkları peşin ücreti tatil süresince esnafa yansıtmaları için sizlerin öncülüğünde yetkili kurumlarla yapılmasını ve esnafımızın bu noktada mağdur olmasının önüne geçilmesini saygılarımızla arz ve talep ederiz.''

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları