https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

ANTALYA GÖNÜLLÜLER PLATFORMU AKSU’DAYDI

Antalya’da uzun yıllar siyaset yapmış, şehre yön vermiş, belediye başkanlığı ya da siyasi parti il başkanlığı gibi makamlarda bulunmuş olan isimler bir araya geldi Antalya Gönüllüler Platformu’nu oluşturdu.

14.11.2019 16:18 tarihinde yayınlandı 203 defa okundu 0 defa yorumlandı
ANTALYA GÖNÜLLÜLER PLATFORMU AKSU’DAYDI
     Sözcülüğünü Kepez Belediyesi Eski Başkanı Erdal Öner’in yaptığı platform Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’i ziyaret ederek, çalışmaları hakkında bilgiler paylaştı.
     Farklı siyasi görüşlerden oluşan isimler Antalya adına bir araya geldi, platform kurdu. Antalya Gönüllüler Platformu adıyla yola çıkan platform üyeleri ilk olarak belediye başkanlarını ziyaret ederek, hem platformu tanıtmaya hem de Antalya adına neler yapılabileceğini görüşmeye başladı. Bu bağlamda Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’i de ziyaret eden Gönüllüler Platformu,  platformun kurulma amacıyla ilgili Başkan Şahin’i bilgilendirdi.  Platform Sözcüsü, Kepez Belediyesi Eski Başkanı Erdal Öner Antalya sevdası ile yola çıktıklarını, ilimiz için neler yapabiliriz düşüncesi ile hareket ettiklerini açıkladı.
     Aksu’da yapılan çalışmalar hakkında Platform üyelerine bigiler veren Başkan Şahin ise ilçede taşların yavaş yavaş yerine oturmaya başladığını, artık Aksu’nun bir şehir görünümü vermeye başladığını anlattı. Şahin, Antalya Gönüllüler Platformu’na çıkmış oldukları yolda başarılar da diledi. 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları