https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

Antalya'da İYİ Belediyecilik fark edilmeye başlandı

- Demre Belediyesi'nde makam araçları satılıyor. - Elmalı Belediyesi ekmeği 1 TL'de sabit tutuyor.

12.06.2019 15:03 tarihinde yayınlandı 244 defa okundu 0 defa yorumlandı
Antalya'da İYİ Belediyecilik fark edilmeye başlandı
İYİ Parti Antalya İl Başkanı Ahmet Aydın, 31 Mart'ta yapılan yerel seçimler sonrasında İYİ Parti'nin kazandığı belediyelerde halkın ihtiyaçlarına cevap veren ve gösterişten uzak bir anlayışın hakim olduğunu belirterek, "İYİ Parti olarak vatandaş için çalışmaya devam edeceğiz" dedi.
 
DEMRE'DE MAKAM ARAÇLARI SATILIYOR
Demre Belediye Başkanı Okan Kocakaya'nın ilçenin ihtiyaçları için iki makam aracını satışa çıkardığını ifade eden Ahmet Aydın, "Toplu taşıma aracı satın alınması karşılığında makam araçlarını satışa çıkaran Demre Belediye Başkanım Okan Kocakaya'ya Genel Başkanımız Meral Akşener'in 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinden önce 'İYİ Belediyecilik' andında ortaya koyduğu 'İYİ Başkan ne yapmaz?' söyleminin maddelerini hatırlatırcasına yaptığı davranışıyla ve bizleri yanıltmadığı için takdir ve şükranlarımı sunuyorum" diye konuştu.
 
ELMALI'DA EKMEK 1 TL

Antalya genelinde ekmek fiyatının 1.5 TL'ye çıkarılmasına rağmen Elmalı Belediyesi'nin ekmek fiyatlarını 1 TL'de sabit tuttuğunu ifade eden Ahmet Aydın, "Elmalı'da Ramazan Bayramı öncesi ekmeğin fiyatı 1.5 TL'ye çıkınca Elmalı Belediye Başkanımız Halil Öztürk duruma müdahale etmiş ve resmi yazı gelene kadar ekmeğin 1 liradan satılması konusunda ısrarcı olmuştu. Keyfi uygulamalara izin vermeyerek, tavrını halktan yana alan, Genel Başkanımız Meral Akşener'in ortaya koyduğu; İYİ Belediyecilik andında 'Şehirleri insanı merkeze alarak yönetecek. Rantın değil, hemşehrimizin rahatının peşinde olacağız' maddelerini esas alan davranışıyla bizleri yanıltmayan Elmalı Belediye Başkanımız Halil Öztürk'e takdir ve şükranlarımı sunuyorum" şeklinde konuştu.
 
İYİ BELEDİYECİLİK

Hem Demre hem de Elmalı'da Antalya'ya örnek olacak bir belediyecilik anlayışı sergilendiğini ifade eden Ahmet Aydın, "Bundan sonraki dönemde de İYİ belediyeciliğin farkını Antalya'da herkese göstereceğiz. İYİ Parti her zaman vatandaşının yanında olacak ve insanların gönüllerinde taht kuracaktır" dedi.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları