https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

ANTALYA BÖCEK DEDİ

Antalya’da Millet İttifakının adayı Muhittin Böcek, kesin olmayan sonuçlara göre, yüzde 50,78 oy oranıyla Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı seçildi.

01.04.2019 14:59 tarihinde yayınlandı 227 defa okundu 0 defa yorumlandı
ANTALYA BÖCEK DEDİ
Mevcut başkan Cumhur İttifakı adayı Menderes Türel ise yüzde 46,45 oy oranına ulaştı.31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Akdeniz’in en büyük illeri Antalya, Adana, Mersin ve Hatay’ın yanı sıra Burdur’da Cumhuriyet Halk Partisi kazandı.

ZAFERİNİ PARTİLİLERLE PAYLAŞTI
 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri’nden resmi olmayan sonuçlara göre önde çıkan Böcek, başarısını partilileriyle paylaştı. Böcek, CHP Antalya İl Başkanlığı önünde gerçekleşen kutlamada partilinin konfeti ve alkış yağmuru eşliğinde karşılandı. 'Büyük başkan' sloganları eşliğinde partililere hitap eden Böcek, 100 günlük seçim çalışmasının ardından Antalya’nın yüzünün güldüğünü söyledi. 100 gündür gece gündüz çalıştıklarını anımsatan Böcek, “25 yıldır beni bağrınıza bastınız. Bende tam 25 yıldır doğup büyüdüğüm bu topraklara, beni seven, seçen aday gösteren hiç kimseyi mahcup etmeden, bugünlere geldim. Allah’ımıza hamd olsun. Bize yapmadıklarını olabilirler. Ama Antalya bizim her şeyimiz. Bütün çalışmalarımız bundan sonra Antalyalı hemşehrilerim içindir.” dedi. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e teşekkür eden Böcek, “Bundan sonra yine Antalya’mızda 19 ilçemizde bütün belediye başkanı arkadaşlarımızla hep birlikte Antalya için çalışacağız. Ötekileştirilen, haksızlığa uğrayan bütün vatandaşlarımızın dertlerine derman olmak için geldik. Vermiş olduğunuz oyları namusum gibi koruyacağım.” diye konuştu.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları