https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

Antalya Bir Spor Kenti

Vali Münir Karaloğlu ile Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu Antalya'da kamp yapan sporcularla bir araya geldi.

20.01.2020 13:59 tarihinde yayınlandı 141 defa okundu 0 defa yorumlandı
Antalya Bir Spor Kenti
Senede yaklaşık 3 bin takımın kamp yaptığı Antalya’yı milli takım sporcuları da tercih ediyor. Kış kamp döneminde otellerin sporcularla dolduğu Antalya’da Vali Münir Karaloğlu ile Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu kamp yapan milli sporcuları ziyaret edip başarı dileklerinde bulundu.

Antalya ziyareti kapsamında ilk olarak Duacı Alaaddin Keykubat Gençlik Kampı'nı Vali Münir Karaloğlu ile birlikte ziyaret eden Bakan Kasapoğlu yarıyıl kampı yapan gençlerle sohbet etti. Gençleri Ankara’ya davet etti.

Döşemealtı'ndaki bir otelde kamp yapan Kadın Olimpik Halter Milli Takımı oyuncularıyla görüşen Kasapoğlu ve Karaloğlu, sporcuların taleplerini dinledi. Ardından Konyaaltı ilçesindeki bir otelde kampta olan orta ve uzun mesafe Yürüyüş Milli Takımı sporcularıyla bir araya gelen Bakan Kasapoğlu ve V    ali Karaloğlu, atletlerle sohbet etti, müsabakalar için başarılar diledi.

Son olarak Antalya’nın Belek turizm merkezinde düzenlenen Türkiye Minikler ve Yıldız Satranç Turnuvasına katılan Vali Karaloğlu ve Bakan Kasapoğlu turnuvanın temsili başlangıç hamlesini gerçekleştirdi.

Burada yaptığı konuşmasında Antalya'nın kamp için güzel bir kent olduğunu vurgulayan Bakan Kasapoğlu, "Satranç turnuvası için Antalya'ya geldik, görüyoruz ki tüm takımlarımız burada kampta. Antalya, kamp için uygun bir kent, spor kenti haline geldi." dedi.
 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları