https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

ANNELER GÜNÜ KUĞULU PARK'TA KUTLANDI

Koronalı günlere denk gelen Anneler Günü ve 65 yaş üstü sokağa çıkma izni bir araya gelince Ankara Kuğulu Park'ta renkli saatler yaşandı.

11.05.2020 15:28 tarihinde yayınlandı 123 defa okundu 0 defa yorumlandı
ANNELER GÜNÜ KUĞULU PARK'TA KUTLANDI
    Ankara Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen anneleri çiçeklerle karşıladı. Belediyenin kendi seralarında ve kendi işçileriyle yaptığı kasımpatıların dağıtılması mutlulukla karşılandı. Annelerle uzun uzun sohbet eden Taşdelen, ''Emeği sevgiye, umudu gerçeğe dönüştüren, bizlere kol kanat gerip büyüten, bizleri her zaman aydınlatan annelerimizin Anneler Günü'nü en içten duygularımla kutluyorum'' dedi.
        Ardından Türkiye Motosiklet Federasyonu üyeleri, Kuğulu Park'ı ziyaret eden vatandaşlara özel bir konser verdi. Park'ı  ziyaret eden kadınlara anneler Günü dolayısıyla karanfil dağıttılar. Danslar eşliğinde annelere güzel bir gün yaşattılar.
        İçişleri Bakanlığı genelgesiyle 11.00-15.00 saatleri arası sokağa çıkan 65 yaş üzeri vatandaşların, maske taktıkları ve sosyal mesafe kurallarına uydukları gözlendi. Sokağa çıkmakta zorlanan kişilere refakatçileri eşlik etti. Park çevresinde önlem alan polis ve sağlık görevlileri, vatandaşlara mesafe kuralına uymaları için sık sık uyarıda bulundu.
         Anneler Günü'nde  bilinçli insanların katılımıyla, tüm kurallara uyularak, Ankara Kuğulu Park'ta güzel bir güne imza atıldı.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları