https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

ANKÜSADER DERNEĞİ POLİS AMCA İLKOKULU'NDA

Anadolu Kültür Sanat Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (ANKÜSADER) Ankara'da ve diğer şehirlerde yaptıkları yardımlara bir yenisini daha ekledi.

11.01.2020 10:47 tarihinde yayınlandı 447 defa okundu 0 defa yorumlandı
ANKÜSADER DERNEĞİ POLİS AMCA İLKOKULU'NDA
         ANKÜSADER Dernek Başkanı Ressam Nesrin Taner ve dernek üyeleri Kadriye Güngör, Zuhal Baysaling, Ayla Bozkurt ve Hasan Hüseyin Göktürk Ankara Polis Amca İlkokulunu ziyaret ederek yardımlarını ihtiyaç sahiplerine teslim ettiler.
        Polis Amca İlkokulu ana sınıfı çocuklarının sevinci görülmeye değerdi.Götürülen oyuncaklar yüzlerini güldürdü.Minik yavrular ana okulu öğretmenleri eşliğinde, Atatürk şarkıları söyleyerek karşıladılar
        Açtığı sergilerden elde ettiği geliri maddi, manevi ihtiyacı olan çocuklara kullanan Taner, ''Çocuklarımızın yüzünü güldürelim'' diyerek dernek kurduğunu anlattı, ''Bu mücadeleyi duyarlı sanatçı arkadaşlarım ve yardımsever üyelerimizle yapıyoruz'' dedi. 
         Sık sık sosyal sorumluluk sergileri açan sanatçımız, çocukluğu ve gençliğinin çok sıkıntılı geçtiğini bu yüzden sanatını yoksul çocuklara adadığını, en büyük hedefinin ise ihtiyacı olan bir köye okul yaptırmak olduğunu belirti.
        Çok duyarlı Polis Amca İlkokulu Müdürü aynı zamanda şair olan İsmail Okutan, şiir kitabını hediye etti. İsmail Okutan, sanat ruhunu okuluna da taşımız bir okul müdürü. 
         ANKÜSADER Derneğinin ve Polis Amca İlkokulu'nun güzel yüreklerine teşekkür ederiz.
 
HABER:SEMA KUMRULU/ ANKARA

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları