https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

ANKARALI ÖĞRETMENLERE 24 KASIM HEDİYESİ

24 Kasım Öğretmenle Günü'nde Ankara Ulucanlar Cezaevi Müzesi ve Altıköy Açık Hava Müzesi tüm öğretmenlere ücretsiz olacak.

22.11.2019 09:25 tarihinde yayınlandı 310 defa okundu 0 defa yorumlandı
ANKARALI ÖĞRETMENLERE 24 KASIM HEDİYESİ
         Altındağ Belediye Başkanı Asım Balcı'nın talimatıyla 24 Kasım Pazar günü tüm öğretmenler Ulucanlar Cezaevi Müzesi ve Altınköy Açık Hava Müzesi'ne ücretsiz girecek.Uygulamadan Ankara genelinde görev yapan tüm öğretmenler faydalanabilecek. Öğretmenler için ne yapılsa az olacağını ifade eden Başkan Balcı, ''Gelecek nesillerimizi yetiştiren, evlatlarımızı emanet ettiğimiz öğretmenlerimiz için bu yıl böyle bir uygulamayı devreye soktuk'' dedi.
          Ayrıca Altındağ'da görev yapan 5 bin 109 öğretmenin her biri için 5 bin 109 meyve fidanı dikileceğini belirten Balcı, ''22 Kasım günü Gicik  Mahallesi'nde 100 bin metrekarelik bir araziye dikilecek olan fidanların tamamı meyve ağaçları olacak. Önümüzdeki yıllarda meyve verecek olan ağaçlardan elde edilen meyveler ise Altındağ'daki okullar arasında pay edilecek, öğrenciler doya doya meyve yiyecek'' ifadelerini kullandı. Balcı, tüm öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutladı.
         Bizde tüm öğretmenlerin Öğretmenler Günü'nü kutlar, Altındağ Belediye Başkanı Asım Balcı'ya teşekkür ederiz.
 
HABER:SEMA KUMRULU/ ANKARA

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları