https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

ANKARALI GAZETECİ İZZET DOĞAN BAYRAK ARAMIZDAN AYRILDI

Ankaralı gazetecilerimizden; yıllardır birlikte çalıştığım, iş arkadaşım, dostum İzzet Doğan Bayrak'ı kaybettik.

11.03.2019 09:17 tarihinde yayınlandı 450 defa okundu 1 defa yorumlandı
ANKARALI GAZETECİ İZZET DOĞAN BAYRAK ARAMIZDAN AYRILDI
Cenazesi, 6 Mart 2019 tarihinde Ulucanlar Yeni Camii'nden öğle namazına müteakip kaldırılarak Cebeci Asri Mezarlığı'nda defnedildi.
   1956  doğumlu olan Bayrak,  Bayrak Matbaası'nda, babasının ölümü üzerine matbaacılık yaptı. 35 yıllık gazeteci olan Bayrak, çeşitli gazetelerde çalıştı. 1987 yılında Belde, Taraf ve Türkiye Gazeteleri'nde spor haberleri yaparken, aynı zamanda Gençlerbirliği Taraftarlar Kulübü Başkanı'ydı. Kınacızade Konağı basın danışmanı iken, Julide Gülizar, Yurdusev Arığ ve Halil İnancık ile çalıştı.
    Ankara Kulübü Derneği eski üyelerinden olan Bayrak, kulübün basın danışmanıydı. AGD Haberde çalıştı ve son olarak Antalya Aksu Gazetesi Ankara temsilciliği yapmaktaydı. Bayrak evli ve bir erkek çocuğu babasıydı.
    Bayrak'ın cenazesine ailesi dışında, Ankara Kulübü Derneği Genel Başkanı Dr. Metin Özaslan, Yenimahalle Şube Başkanı Hamit Başkaya, Mamak Şube Başkanı Aydın Dolay, Seymenlerimiz Mustafa Şahin, Erol Özçelik, Ahmet Dum ve Bahadır Saka,  Gazeteci Dr. Necati Yalçın, Çankaya Üniversitesi profösörlerinden Mehmet Tuncer, Eski Ankara Kulübü Başkanı Bülent Kalıpçı, Heykeltıraş Aslan Başpınar, Ressam Demet Adalı, Ressam Nesrin Taner, Sanatçı Fahri Demir, Gazeteci Faruk Gökyurt ve Ankara Sevdalıları Grubu katıldı.
  İzzet Doğan Bayrak'a Allah'tan rahmet diliyorum. Ailesinin ve sevenlerinin başı sağ olsun.
 
HABER:SEMA KUMRULU/ ANKARA

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları