https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

ANKARA KULÜBÜ'NDEN KEÇİÖREN BELEDİYESİ'NE ANLAMLI ZİYARET

Ankara Kulübü Derneği Genel Başkanı Dr. Metin Özaslan, yönetim kurulu üyeleri, seymenler, şube başkanları, kadın kolları ve birim yöneticileriyle birlikte Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok'a hayırlı olsun ziyeretinde bulundu.

25.07.2019 14:02 tarihinde yayınlandı 311 defa okundu 0 defa yorumlandı
ANKARA KULÜBÜ'NDEN KEÇİÖREN BELEDİYESİ'NE ANLAMLI ZİYARET
 Özaslan, Altınok ile geçmiş dönemlerde Ankara Kulübü'nde birlikte yöneticilik yaptıklarını ve yeni dönemde Keçiören'de ve  Başkent Ankara'da büyük işlere imza atacağına yürekten inandığını söyleyerek Altınok'a başarılar diledi.
        Altınok ise, ''Kültürel değerlerimizi ve geleneklerimizi yaşatma noktasında faaliyet gösteren, Ankara'mızın en önemli sivil toplum kuruluşlarından olan Ankara Kulübü'ne ve yiğit seymenlerimize nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum.Kültürel sembollerimiz diri kaldıkça devletimiz, milletimiz, bayrağımız da ebedi kalacaktır'' dedi.
        Özaslan, önümüzdeki dönemlerde Ankara Kulübü olarak gerçekleştirecekleri  5-13  Ekim Uluslararası Başkent Ankara Haftası kutlamalarını birlikte gerçekleştirmek istediklerini Başkan Altınok'a iletti. Orta Asya'dan ve Balkanlardan gelen halk sanatçılarıyla Ankara'nın çeşitli ilçelerinde gerçekleştirilen etkinliklerin kamu ve özel kuruluşlar tarafından daha çok sahiplenilmesini istediklerini söyleyen Özaslan, ''Eski dernek yöneticimiz olarak bu anlamda başı siz çekersiniz diye umuyorum'' diye ekledi. Altınok'ta Türk Dünyası'nı bir araya getiren böyle anlamlı bir etkinlikte birlikte çalışmaktan memnuniyet duyacaklarını söyledi.
         Başkan Özaslan, ayrıca bu yıl Atatürk'ün Ankara'ya gelişinin 100. yıldönümü kutlamaları kapsamında düzenlenecek 27 Aralık 2019 etkinlikleri için de destek istedi. Özaslan, ''27 Aralık bir kızılca gündür. Bu senede her yıl olduğu gibi titizlikle hazırlanacağız ve 100. yıldönümünü coşkuyla kutlayacağız'' dedi. Altıok ise 27 Aralık haftasında Ankara Kulübü ile birlikte hareket edeceklerini ve Keçiören'ne yakışır bir şekilde 27 Aralık haftasını sahipleneceğiz diye ekledi.
        Özaslan, Keçiören Müzesi işlevi görecek çok amaçlı bir konak projesini de Altınok'a iletti. Ayrıca, Mart ayında Keçiören Belediyesi ile gerçekleştirilecek olan ve geleneksel hale gelmesi planlanan nevruz kutlaması hakkında da görüşüldü.
        Ziyaret sonunda, evsahipliği için teşekkür edilererek Başkan Altınok'a seymen heykelciği taktim edildi.
        Her iki başkana da, özlediğimiz bu dayanışmalara imza attıkları için teşekkür ederiz.
 
HABER:SEMA KUMRULU/ ANKARA

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları