https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

ANKARA KULÜBÜ DERNEĞİ ÇANKAYA ŞUBE SEYMENLERİ TEŞEKKÜR BELGELERİNİ ALDI

Ankara Kulübü Derneği Çankaya Şubesi Seymenlerine, Atatürk'ün Ankara'ya gelişinin 100. Yılı Kutlama etkinliklerinde katkı ve katılımlarından dolayı teşekkür belgesi ve hediye taktim edildi.

08.02.2020 11:20 tarihinde yayınlandı 350 defa okundu 0 defa yorumlandı
ANKARA KULÜBÜ DERNEĞİ ÇANKAYA ŞUBE SEYMENLERİ TEŞEKKÜR BELGELERİNİ ALDI
        Ankara Kulübü Derneği Genel Başkanı Dr. Metin Özaslan, büyük bir aile olduklarının altını çizerek, ''Bize emanet edilen köklü geleneğimizi olabildiğince geniş kitlelerle paylaşmaya ve yaşatmaya devam edeceğiz'' dedi.
        Ankara Kulübü Derneği'nin Genel Merkezinin bulunduğu Ankara Konağı'nda düzenlenen teşekkür belgesi ve hediye taktim töreninde Özaslan, her bir seymenin çok değerli olduğunu söyledi.
          Ankara Kulübü Derneği Çankaya Şube Başkanı Halil Bahadır Saka da konuşmasında 27 Aralık 2019 Atatürk'ün Ankara'ya Gelişinin 100. yılında emek veren, değer katan, katkıda bulunan Çankaya Şube Seymenlerine bir kez daha teşekkür ederek, bundan sonra da Ankara Kulübü Derneği'ni en iyi şekilde temsil etmeye devam edeceklerini kaydetti. Saka, Genel Başkan Özaslan'a teşekkür ederek, Atatürk figürlü bir biblo taktim etti.
        Ankara Kulübü Derneği Çankaya Şube saymenleri de 27 Aralık sürecinde herkesin çok emeği olduğunu, bu emeğin karşılığını taktir edilerek almanın, kendileri için onur ve mutluluk kaynağı olduğunu ifade ederek, Genel Başkan Özaslan ve Çankaya Şube Başkanı Saka'ya teşekkür etti.
       Tören, teşekkür belgelerinin ve hediyelerinin takdiminin ardından günün anısına toplu hatıra fotoğrafı çekilmesiyle sona erdi.
 
HABER:SEMA KUMRULU/ ANKARA

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları