https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

ANKARA KULÜBÜ, COĞRAFİ İŞARETLİ ÜRÜNLER ZİRVESİNDE

Ankara Kulübü Derneği Ankara'nın turizmine katkı sağlamak ve yöresel ürünlerini dünyaya tanıtmak amacıyla bu yıl ikincisi düzenlenen Uluslararası Coğrafi İşaretli Ürünler Zirvesi'ne (CİZİRVE) katılım sağladı.

23.09.2019 09:23 tarihinde yayınlandı 288 defa okundu 0 defa yorumlandı
ANKARA KULÜBÜ, COĞRAFİ İŞARETLİ ÜRÜNLER ZİRVESİNDE
 Ankara Ticaret Odası'nın ev sahipliğinde ATO Congresium'da gerçekleşen ve Ankara Büyükşehir Belediyesi, Ankara Kulübü Derneği ve Ankara Kent Konseyi'nin de katıldığı ve Başkent'in kültürel ve tarihi değerlerini tanıtmak için kurduğu stant büyük ilgi gördü.
Ankara Kulübü Derneği standını ziyaret eden misafirlere Ankara yemeklerinden Patlıcan Silkme, Kabak Bastı'nın yanı sıra Ankara'ya özgü sebze ve meyvelerden olan Ayaş Domatesi, Yuva Kavunu, Çubuk Turşusu ikram edildi.
Ankara Kulübü Derneği Seymenlerinin sahnede sergiledikleri Seymen Oyunları izleyicilerin büyük beğenisini kazanırken; Kırıkale, Tekirdağ, Mardin, Rize gibi illerden gelen grupların gösterileri de ilgi topladı.
Zirveye, ATO Başkanı Gürsel Baran ev sahipliği yaparken Ankara Kulübü Başkanı Dr. Metin Özaslan, EGO Genel Müdürü Nihat Alkaş, ABB Kent Konseyi Başkanı Halil İbrahim Yılmaz, Meclis üyeleri ve çok sayıda davetli katılım sağladı.
 
HABER:SEMA KUMRULU/ ANKARA

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları