https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

ANKARA KALE MAHALLESİ PLATFORM'U 1 YAŞINDA

Ankara Kale Mahallesi'nde kurulan Kale Gençlik Platformu 1. yılını kutladı.

10.05.2019 11:34 tarihinde yayınlandı 338 defa okundu 0 defa yorumlandı
ANKARA KALE MAHALLESİ PLATFORM'U 1 YAŞINDA
Üyeler ve yöneticilerin tamamen gönüllülerden oluştuğu ve Kale Mahallesi'nde yaşayan gençleri ve çocukları kötü alışkanlıklardan korumak, sosyal hayata kazandırmak, Türk kültürünü tanıtmak, vatan ve millet sevgisi aşılamak için geçen yıl kurulan Platform 1. yılı kutlaması için, Anafartalar Caddesi'nde  Konak İstiklal'de  toplandı.
             Kale Mahallesi Platformu Başkanı Erkan Kaptan ve kurucular dışında, Anadolu Kültür Deneği Başkanı Nesrin Taner, Başkan Yardımcısı Remziye Vural ve Üyeleri, İYİ Parti Etimesgut İlçe Başkan Yrd. Feridun Şahin ve eşi, CHP Genel Merkez Engelliler ve Spor Komisyon Kurulu Yönetim Üyesi Arif Özçelik ve eşi,  Ankara Dost Meclisi, Sanatçılar katıldı. 
             Kale Mahallesi çocuklarının yapmış olduğu müzik eşliğinde, Platform Başkanı Erkan Kaptan konuşmasında: ''Kale Gençlik Platformu ailesi olarak kuruluş  yıl dönümünde bir aradayız. Katkı ve katılımlarıyla yanımızda olan, bu anlamlı güne renk katan herkese teşekkür ediyorum'' dedi. Geçen aylarda kaybettiğimiz gazeteci dostumuz İ. Doğan Bayrak  anısına, eşi Nülüfer  Bayrak'a  plaket taktim edildi. Nülüfer Bayrak gözyaşlarını tutamayarak, ''Eşimin ölümünden sonra bana çok destek oldunuz. Hepinize sonsuz teşekkürler. Bundan sonra eşimin bayrağını ben taşıyacağım'' diyerek hislerini dile getirdi.
           Konak İstiklal işletmecisi Osman Aslan: ''Benim iş yerim, her zaman sizindir. Ne zaman isterseniz yanınızdayım'' diyerek  her konuda Platform'a katkı sağlıyacağını ifade etti.
              Nice yıllar Kale Platformu.
 
HABER:SEMA KUMRULU/ ANKARA

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları