https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

ANKARA HAMAMÖNÜ SERGİ SALONU'NDA "FOTOĞRAF RESİM SERGİSİ'' AÇILDI

Karma ''Fotoğraf ve Resim'' sergisi 16 Ekim 2019 tarihinde Altındağ Belediyesi Hamamönü Sergi Salonu'nda açıldı.Organizatörlüğünü Soner Pek'in yaptığı sergiye sanatçılar, siyasiler ve sanatseverler yoğun ilgi gösterdi.

18.11.2019 09:25 tarihinde yayınlandı 511 defa okundu 0 defa yorumlandı
ANKARA HAMAMÖNÜ SERGİ SALONU'NDA "FOTOĞRAF RESİM SERGİSİ'' AÇILDI
      Açılışı Altındağ Belediye Başkanı Doç. Dr. Asım Balcı yaparak, fotoğraflar, resimler ve sanatçılarıyla tek tek ilgilendi.Ankara'da önemli kültür programlarına imza atan Hamamönü Sergi Salonu'ndaki sergiye Balcı'nın yanı sıra Başkan Yardımcısı Abdurrahman Karabudak, Altındağ İlçe Başkanı Ahmet Karaca ve beraberindekiler katıldı. Açılış konuşmasında Balcı, fotoğraf ve resim sanatının bütünleyici ve birleştirici özelliğine vurgu yaparak, ''Sanat'a sahip çıkmayı görev edindik.Bu sergiye emek veren tüm sanatçılarımızı kutlarım'' dedi.
     Sergiye; Anıl Değer, Bağdat Demircioğlu, Erdinç Akgül, Erol Yılmaz, Filiz Erçin Devecioğlu, Filiz Özdemir, Gülsen Polat, Nuriye Ulusoy, Orhan Köse, Fatma Seval Soycanlı, Sibel Dündar, Soner Pek, Şebnem Yüksekkaya, Yasemin Özdemir ve Yıldız Altun eserleriyle katıldı.
      Fotoğraf ve Resim Sergisi 22 Kasım 2019 tarihine kadar sanatseverleri bekliyor.
      Bu güzel sergi için, organizatörü Soner Pek ve Erdinç Akgül'e teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.
 
HABER:SEMA KUMRULU/ ANKARA
 
 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları