https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

ANKARA ÇERKEZ SOKAK YENİLENDİ

Ankara'da ticaretin kalbi olan Ulus Çerkez Sokak, Altındağ Belediyesi tarafından yenilendi

21.06.2019 09:28 tarihinde yayınlandı 521 defa okundu 0 defa yorumlandı
ANKARA ÇERKEZ SOKAK YENİLENDİ
Altındağ Belediye Başkanı Doç. Dr. Asım Balcı, geçtiğimiz günlerde bir ziyaret gerçekleştirdi ve Çerkez Sokak  esnafının taleplerini dinledi. 
         Çerkez sokak esnafının isteği olan asfalt yenileme çalışması yapıldı. Esnafın işlerinin aksamaması için gece geç saatlere kadar çalışmalar devam etti. 40 kişilik ekiple, Çerkez sokak baştan aşağı yenilendi. 
          Çerkez sokak esnafının nabzının tuttuğumuz zaman, çok memnun olduklarını ifade ettiler.  Ayakkabıcılık yapan Ünal Kunduranın sahibi Hasan Ünal,  '' 30 yıldır, yeğenim Serdar  Öztürk'le ayakkabı satmaktayız. Son 15 yıldır hiç bir belediye başkanı  yanımıza uğramadı.Belediye Başkanı Asım Balcı'ya çok teşekkür ediyoruz. Burada ki tuvaletimiz kapalıydı. AK Parti İl Başkanı Hakan Han Özcan, derhal açtırdı.  Ona da teşekkür ediyoruz'' diye konuştu. Diğer esnaflar ise, Balcı'nın güneşten, yağmurdan korunmak için yeni tente yaptırma sözü verdiğini söyleyerek, ''En kısa zamanda bekliyoruz'' dedi.
            Altındağ Belediye Başkanı Doç. Dr. Asım Balcı ise, ''Esnafımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Yakında inşallah tekrar ziyaret edip çaylarını içeceğiz. Yenilenen sokak bol kazanç getirsin'' dedi.
 
HABER:SEMA KUMRULU/ ANKARA

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları