https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

ALPEREN OCAKLARI AKSU'DAN CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMASI

Alperen Ocakları Aksu İlçe Başkanı Selahattin Davazlı, Cumhuriyet Bayramı nedeniyle Aksu esnafını tek tek gezerek hem bayramlarını kutladı hem de örnek bir davranışta bulunarak maske hediye etti.

04.11.2020 17:24 tarihinde yayınlandı 226 defa okundu 0 defa yorumlandı
ALPEREN OCAKLARI AKSU'DAN CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMASI
 Geçen dönem Büyük Birlik Partisi’nden (BBP) Aksu Belediye Başkan Adayı olan Alperen Ocakları Aksu İlçe Başkanı Selahattin Davazlı, Aksu halkıyla buluşmalarına devam ediyor. Özellikle pandemi döneminde evden çıkamayan ve ihtiyaç sahibi muhtaç vatandaşlara kapı kapı dolaşarak gıda yardımında bulunup, ihtiyaçlarının olup olmadığını soran Davazlı ve ekibi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda da Aksu halkı ile birlikteydi.
  Davazlı, Aksu esnafını gezerek hem bayramlarını kutladı hem de koronavirüs salgınının hızla artış gösterdiği bu günlerde vatandaşların dikkatini çekmek amacıyla maske hediye etti. Davazlı, bu sırada Cumhuriyet Bayramı’nın önemiyle ilgili de vatandaşlarla sohbet etti. Bu ülkenin kanla, canla kazanıldığını bir kez daha vurgulayan Davazlı, şöyle konuştu: “Nasıl Çanakkale’de, Sakarya’da Atalarımız vatan ve millet için can verdiyse, bugün ülkemiz ve milletimiz için bizde seve seve can vermeye hazırız. Ne Mutlu Türküm Diyene.”

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları