https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

ALİ BIDI; NEFES ALABİLİYORSAN ASLA PES ETME

DMD Aileleri Derneği, 7 Eylül Dünya Duchenne Farkındalık Günü'nde sorunlarıyla baş başa bırakılan DMD hastalarına dikkat çekmek için Anfaş Fuarcılık ve Kongre Merkezi'nde bir araya geldi.

11.09.2019 13:51 tarihinde yayınlandı 163 defa okundu 0 defa yorumlandı
ALİ BIDI; NEFES ALABİLİYORSAN ASLA PES ETME
   Özel bir etkinlikle düzenlenen programa Anfaş Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bıdı, AK Parti Antalya Milletvekili Kemal Çelik, Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin ve Sivil Toplum Kuruluşları temsilcileri katıldı.
   Programda bir konuşma yapan Anfaş Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bıdı,  verem hastalığını yenen kişi olarak, sporun çok faydalı olduğunu belirtti. DMD'li çocuklara gereken imkanların sağlanmasında yardımcı olacağını kaydeden Bıdı ''Verem hastalığını yenen bir kişi olarak, sporun ne kadar faydalı olduğunu bugünden itibaren burası onların mekanı elimden gelen bütün gayretleri sporla ilgili onların yaşam savaşına ortak olmak istiyorum.  Nefes alabiliyorsanız asla pes etmeyin. Çocuklarımıza burada bir salon hazırlayıp devamlı mücadele etmelerini sağlayacağım. Unutmayın ayağına bir iğne batırdığınızda acı hissediyorsa orada yaşam vardır.''dedi.
   Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin ise; ''Ben inanıyorum ki, mücadele edildiği zaman mutlaka netice alınacaktır. Sivil toplum kuruluşları ve devletimiz de destek vermektedir ve daha da destek vereceklerdir.''dedi.

Haber: Ayşe YILDIRIM

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları