https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

AKSU’YA 5 HALI SAHA

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin ilçeye halı saha kazandırmak için kolları sıvadı. Başkan Şahin, Ankara temasları kapsamında Spor Toto Teşkilat Başkanlığı ile protokol imzaladı.

09.10.2020 17:00 tarihinde yayınlandı 88 defa okundu 0 defa yorumlandı
AKSU’YA 5 HALI SAHA
İlçeye yeni hizmetler kazandırmaya çalışan Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’den sporseverlere müjdeli bir haber geldi. Başkan Yardımcıları Hakkı Çoşgun ve Yusuf Koçyiğit ile Ankara’ya giden Başkan Şahin Spor Toto Teşkilat Başkanlığı ile de görüştü. AK Parti Antalya Milletvekili Kemal Çelik’in de hazır bulunduğu ziyarette Spor Toto Teşkilat Başkanlığı ile bir protokol imzalandı. Protokol gereği Spor Toto Teşkilat Başkanlığı Aksu’ya 5 halı saha kazandıracak.
Yılbaşına kadar halı sahalar için ihaleye çıkmayı planladıklarını kaydeden Başkan Şahin, “İlçemizde halı saha ihtiyacı vardı. Bunu gidermek için Ankara temaslarımız kapsamında ziyaretlerde bulunduk. Sağ olsun Milletvekilimiz Kemal Çelik’in destekleri ile Spor Toto Teşkilat Başkanlığı ile bir anlaşmaya vardık. Desteklerinden dolayı Milletvekilimiz Kemal Çelik’e ve Spor Toto Teşkilat Başkanımıza teşekkür ediyoruz. Halı sahalarımız şimdiden ilçemize hayırlı olsun.” dedi.
 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları