https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

Aksu tramvayında bir Başkan

Başkan Hakan Tütüncü, Aksu ilçesindeki programına tramvay ile gitti. Bir vatandaş da, tanıklık ettiği Tütüncü’nün tramvay yolculuğu hakkında sosyal medya hesabından, “Şaka gibi! Aksu tramvayında bir başkan. Halktan biri gibi. Aynı görüşte değilim ama kendisini kutluyorum.” mesajını paylaştı.

23.12.2019 11:36 tarihinde yayınlandı 198 defa okundu 0 defa yorumlandı
Aksu tramvayında bir Başkan

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, kent sakinleriyle gönül birlikteliğini pekiştirmek ve onlarla sohbet etmek amacıyla toplu ulaşım araçlarıyla yolculuk yapmayı sürdürüyor.

Başkan Hakan Tütüncü, geçtiğimiz Cumartesi günü de Aksu ilçesindeki bir programına gitmek için makam aracı yerine tramvayla gitti.

Tütüncü tramvayda sorunları dinledi
Meydan durağından tramvaya binen Tütüncü, Aksu’ya kadar ayakta yolculuk yaptı. Tütüncü, yolculuk boyuncu hal ve hatırlarını sorduğu hemşehrileriyle kentle ilgili sohbet etti. Vatandaşların şehirde yaşadığı sıkıntıları da dinleyen Başkan Hakan Tütüncü, dile getirilen sıkıntıları, muhatapları olan kurumlara ileteceğini, kendi belediyesiyle ilgili olanları da en kısa zamanda çözüme kavuşturacağını dile getirdi.

Antalyalılar Tütüncü ile yolculuk yapmaktan memnun
Belediye başkanlarının toplu ulaşım araçlarını kullanmasına alışık olmayan vatandaşlar ise Başkan Tütüncü’yü tramvayda görmenin şaşkınlığını yaşadılar. Antalyalılar, Tütüncü ile yolculuk anlarını mobil telefonla çektikleri fotoğrafla hatıralaştırdılar. Kent sakinleri, Tütüncü’nün halktan biri gibi tramvayda yolculuk yapmasından duydukları memnuniyeti sosyal medya hesaplarından paylaştıkları mesajlarla dile getirdiler.
Bir vatandaş, Başkan Hakan Tütüncü’nün tramvay yolculuğu ile ilgili sosyal medya hesabından, “Önce durakta gördüm, yalnızdı. Galiba benzettim, dedim. Onu tanıyanlar tramvayda yer vermek istedi. Siz oturun böyle iyi, dedi. Herkese selam verip, herkesle aynı samimiyetle konuştu. Şaka gibi? Aksu tramvayında bir başkan. Halktan biri gibi. Aynı görüşte değilim ama kendisini kutluyorum.” mesajını paylaştı.
Başkan Tütüncü de “Yolculuk boyunca hemşehrilerimizle gönül gönüle güzel bir sohbeti paylaştık.” dedi.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları