https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

AKSU SAHİLİNE SAHİP ÇIKILSIN

Aksu Girişimci İşadamları Derneği (AKGİAD) yönetim kurulu üyeleri, Aksu sahil bandına sahip çıkılması gerektiğini vurguladı.

12.07.2019 12:04 tarihinde yayınlandı 522 defa okundu 0 defa yorumlandı
AKSU SAHİLİNE SAHİP ÇIKILSIN
    Aksu Girişimci İşadamları Derneği yönetim kurulu üyeleri Kundu bölgesinde su sporları etkinliğine katıldı. Dernek üyesi Durmuş Gökmen'in su sporları merkezinde düzenlenen etkinliğe AKGİAD Başkanı Fatih Ekinci, Genel Sekreter Emine Atılmış Sarıtekeli, Hamdi Ökte, Duran Celbiş, Levent Yavuz, Özgür Bucaklı, Nevzat Akçan, Uğur Erke, Ali Ormancıoğlu, Halil Özdemir ve Adnan Tülek katıldı.
Aksu'da 10 kilometrelik sahil bandı olduğunun altını çizerek  açıklama yapan AKGİAD Başkanı Fatih Ekinci , Aksu halkının çoğunluk kısmının sahile uzak kaldığını belirterek Aksu sahiline sahip çıkılması gerektiğini dile getirdi.
   Başkan Ekinci '' Antalya turizmin başkenti  ve Aksu'da 10 kilometrelik sahil şeridimiz var. Bu konuda ilçe olarak çok şanslıyız. Aksu Kundu turizm bölgesini Dünya'da herkes biliyor. Ama Aksu ölçüm bakımından büyük olduğu için yerleşimde dağınık oluyor ve Aksuluların büyük bir kısmı sahile uzak kalıyor. Bizler ve yerel halk sahil bandına sahip çıkarak bu konuda farklı çalışmalar yapabiliriz. Durmuş Gökmen bu konuda 8 yıldır su sporları faaliyetlerini sürdürüyor ve yabancı misafirden kendi halkımıza daha ucuz fiyatlarla faaliyetini sürdürdüğünü dile getiriyor. Bizler genel olarak tarım ağırlıklı çalışıyoruz ama asıl amacımız Aksu'da her sektörün bulunduğunu Antalya'ya duyurmak. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz haftalarda Aksu'da muz üretiminin başladığını duyurmuştuk bu haftada su sporları kapsamında bu şekilde bir etkinlik düzenlemek istedik, etkinlikte emeği geçen Durmuş Gökmen ve Emine Atılmış Sarıtekeli'ye AKGİAD adına teşekkür ederim.''dedi.
Başkan Fatih Ekinci etkinliklerin devam edeceğini ve Aksu için AKGİAD'ın sektörlere açılan kapı olduğunu dile getirdi.
 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları