https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

AKSU’LU GÜREŞÇİLER KIRKPINAR’A UĞURLANDI

Aksu Belediye Spor Kulübü Güreş Takımımız Edirne'de düzenlenecek 658.Tarihi Kırkpınar Yağlı Pehlivan Güreşlerine katılmak üzere yola çıktı.

02.07.2019 13:55 tarihinde yayınlandı 238 defa okundu 0 defa yorumlandı
AKSU’LU GÜREŞÇİLER KIRKPINAR’A UĞURLANDI

Bu yıl 658. gerçekleştirilecek Tarihi Kırkpınar Yağlı Pehlivan Güreşlerine katılacak güreş takımı, Aksu Belediye Spor Kulübü Başkanı Mehmet Selvi, Başkan Yardımcısı Arif Tatar ve teknik ekiple birlikle Belediye Başkanımız Halil Şahin’i makamında ziyaret etti.

658. Tarihi Kırkpınar Yağlı Pehlivan Güreşlerine bu yıl 30 güreşçiyle katılacaklarını belirten Kulüp Başkanı Mehmet Selvi; “Ata sporumuz güreşe verdiği desteklerden dolayı Belediye Başkanı Halil Şahin'e Kırkpınar öncesinde teşekkür ziyaretinde bulunmak istedik. Kırkpınar’da ilçemizi en iyi şekilde temsil edecek güreşçilerimize güvenimiz tam” dedi.

Kırkpınar yolculuğu öncesinde Aksu Belediye Spor Kulübü Yöneticileri ve Güreş Takımını ağırlayan Belediye Başkanımız Halil Şahin, güreş takımına olan inançlarının tam olduğu dile getirerek şunları söyledi;
“Bu yıl 658. gerçekleştirilecek Tarihi Kırkpınar Yağlı Pehlivan Güreşlerine büyük bir ciddiyetle hazırlanan güreş takımımıza Edirne’de başarılar diliyorum. Ata sporumuz güreşe gönül veren güreşçilerimizin, Kırkpınar’da Aksu’yu en iyi şekilde temsil edeceğinden kuşkum yok. Takımımız ve teknik ekibe iyi yolculuklar ve başarılar diliyorum” dedi.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları