https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

AKSU'DA MAVİ BAYRAK TÖRENİ

Aksu Belediye Başkan Yardımcısı Celil Gökçen, IC Hotels Green Palace’ta düzenlenen Mavi Bayrak Ödül Töreni ve Çevre Aktivitesine katıldı.

28.06.2019 14:29 tarihinde yayınlandı 244 defa okundu 0 defa yorumlandı
AKSU'DA MAVİ BAYRAK TÖRENİ
Kundu Oteller Bölgesinde yer alan, IC Hotels Green Palace’ta gerçekleştirilen Mavi Bayrak Ödül Töreni ve Çevre Aktivitesine; Aksu Belediyesi Başkan Yardımcısı Celil Gökçen, Aksu Belediye Meclis Üyesi Kemal Kara, Mavi Bayrak Antalya İl Koordinatörü Lokman Atasoy, KUYAB A.Ş. Genel Müdürü Muzaffer Eken, KUYAB yetkilileri, IC Hotels Genel Müdürü Nihat Tümkaya ve Otel Müdürü Barış Aydın katıldı.
Etkinlik kapsamında otelin ana kapısında toplanan yönetici ve çalışanlar fotoğraf çekiminin ardından,  sahile kadar olan güzergâhta mıntıka temizliği yaptı. Mıntıka temizliğinin ardından gerçekleştirilen törende konuşan Aksu Belediye Başkan Yardımcısı Celil Gökçen; “2009’dan bu yana her sene Mavi Bayrak ödülüne layık görülen IC Hotels Green Palace’ın bu yıl yeniden mavi bayrak almaya hak kazanması bizleri ziyadesiyle mutlu etti. Bölgemize gelen turistlerin rahat ve temiz bir sahilde tatil yapabilmesi, ilçemizin imajı açısından büyük önem arz etmektedir. Bu yıl 11. kez bu başarıya imza atan IC Hotels Green Palace’ı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.
Mavi Bayrak ve Deniz Kaplumbağaları projesi ile ilgili bilgilerin verildiği törenin ardından, mavi bayrak göndere çekildi.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları