https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

AKSU’DA KORONA VİRÜS DENETİMİ

Aksu’da temizlik, maske ve sosyal mesafe kurallarına uyulup uyulmadığını tespit etmek amacıyla denetimler yapıldı.

19.08.2020 14:25 tarihinde yayınlandı 126 defa okundu 0 defa yorumlandı
AKSU’DA KORONA VİRÜS DENETİMİ
İçişleri Bakanlığının 81 İl Valiliğine gönderdiği genelge kapsamında “Sağlık İçin Hepimiz İçin” mottosu ile ülke genelinde aynı anda gerçekleştirilen denetimler Aksu’da da yapıldı.  Aksu Kaymakamı Aydın Ergün başkanlığında gerçekleştirilen denetimlere İlçe Emniyet Müdürlüğü, Aksu Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, Tarım İlçe Müdürlüğü ve Aksu Vefa Sosyal Destek Grubu katıldı.
Aksu Kaymakamı Aydın Ergün, Aksu’da Kovid-19 salgınıyla mücadele kapsamındamücadelenin genel prensipleri olan temizlik, maske ve mesafe kurallarıyla her bir faaliyet alanı ve iş kolu için alınması gereken önlemlerin denetlendiğini belirterek şunları söyledi: 
“Kontrollü sosyal hayat döneminde ilçemizde hizmet veren marketler, alışveriş merkezleri, restoranlar, fırın ve berberler gibi açık ve kapalı alanlarda denetimler yaptık. Amacımız; vatandaşlarımızı bilgilendirerek, mücadelenin başarılı olabilmesi için temizlik, maske ve sosyal mesafe kuralları konusunda farkındalık oluşturmak. Bu farkındalığın kalıcı hale gelebilmesi için denetimlerimiz periyodik aralıklarla devam edecek” dedi.
                                                                                Aksu Belediyesi Basın Servisi

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları