https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

AKSU’DA İLK DERS ZİLİ ÇALDI

İlköğretim Haftası ve 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Açılış Programı Aksu Çalkaya 75. Yıl Cumhuriyet İlkokulunda gerçekleştirilen törenle başladı.

09.09.2019 14:18 tarihinde yayınlandı 191 defa okundu 0 defa yorumlandı
AKSU’DA İLK DERS ZİLİ ÇALDI
Törene; Aksu Kaymakamı Aydın Ergün, Belediye Başkanı Halil Şahin, İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Gökçen, Ak Parti İlçe Başkanı Tevfik Fuat Cebeci, MHP İlçe Başkanı Ahmet Bulut, Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis Üyeleri, İlçe Müftüsü Mehmet Ceylan, Aksu protokolü, öğrenciler ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Törende konuşan Aksu İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Gökçen yeni bir eğitim öğretim yılının başlamasının sevinç ve heyecanı içerisinde olduklarını belirterek, yeni eğitim öğretim yılının eğitim camiası ve öğrenciler için hayırlı olmasını diledi.
Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin ise yeni eğitim yılının öğrenci, öğretmen ve velilere hayırlı olması temennisinde bulunarak şunları söyledi; “Yeni bir eğitim ve öğretim dönemine başladığımız bu anlamlı haftada, ülkemizin geleceği olan çocuklarımız okullarına, arkadaşlarına ve öğretmenlerine; öğretmenlerimiz ise öğrencilerine kavuşmanın mutluluğunu yaşıyor. Velilerimiz ise çocuklarının okula başlamasının gururunu hissediyor. Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın, velilerimizin ve büyük özveri ile ülkemizin her köşesinde hizmet veren öğretmenlerimizin yeni eğitim-öğretim yılı heyecanını yürekten paylaşıyorum. Tüm eğitim neferlerine, öğrenci ve velilerimize huzurlu, başarılı bir eğitim öğretim yılı diliyorum” dedi.
Aksu Kaymakamı Aydın Ergün ise törende yaptığı konuşmada şunları söyledi;  “2019-2020 Eğitim Öğretim yılının ilk gününde siz değerli öğrencilerimiz ve öğretmenlerimizle bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Başarılarla dolu bir eğitim öğretim yılı geçirmenizi temenni ediyorum” dedi.
      

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları