https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

AKSU’DA EYLÜL MECLİSİ YAPILDI

Aksu Belediye Meclisi Eylül Ayı Olağan Meclis Toplantısını her zamanki gibi koronavirüs önlemleri ile gerçekleştirdi.

03.09.2020 20:15 tarihinde yayınlandı 106 defa okundu 0 defa yorumlandı
AKSU’DA EYLÜL MECLİSİ YAPILDI
 Toplantıda Belediye Başkanı Halil Şahin, artan koronavirüs vakalarına dikkat çekerek, “Bu salgına karşı hepimiz dikkatli olalım, tedbiri elden bırakmayalım” dedi.
Aksu Belediye Meclisi on maddeyi görüşmek üzere bir araya geldi. Mecliste; Karaçallı Mahallesinde yapılacak olan kadastro çalışmalarında kadastro ekipleri ile birlikte görev yapmak üzere 3 bilirkişi seçimi yapıldı. Yapılan oylamada; Ahmet Demir, Bekir Kıvrak ve Ramazan Yöntem bilirkişi olarak seçildi.
Toplantıda artan koronavirüs vakaları da ele alındı. Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, salgın nedeniyle başta turizm sektörünün sıkıntılı günler geçirdiğine dikkat çekerek, “Koronavirüse karşı hep birlikte dikkatli olmalıyız. Tedbirlere sıkı sıkıya uymalıyız. Hastalıkla yaşamayı, salgına karşı mücadele etmeyi öğrenmeliyiz. Aşı umarım en kısa zamanda bulunur. Bilim kurulu üyelerinin açıklamasına göre virüsü kapan kişi tedaviden 3 ay sonra tekrar hastalığa yakalanabiliyor. Belediye olarak biz her türlü tedbiri almaya çalışıyoruz.” diye konuştu. 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları