https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

AKSU'DA EJDER MEYVESİ YETİŞTİRİLDİ

Antalya Valisi Münir Karaloğlu Aksu’da seraları gezdi.

13.11.2019 11:33 tarihinde yayınlandı 212 defa okundu 0 defa yorumlandı
AKSU'DA EJDER MEYVESİ YETİŞTİRİLDİ
Aksu Kaymakamı Aydın Ergün, Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, Belediye Başkan Yardımcısı Celil Gökçen, Büyükşehir ve Aksu Belediye Meclis Üyesi Kemal Kara, Tarım ve Orman İl Müdürü Mustafa Özen’in de yer aldığı ziyarette Vali Karaloğlu ejder meyvesi yetiştirilen bir serayla muz yetiştirilen serada incelemelerde bulundu. Karaloğlu Aksu temasları kapsamında belediyeyi de ziyaret etti.
 
Aksu, Antalya Valisi Münir Karaloğlu’nu ağırladı. İlçe Tarım ve Orman Müdürü İhsan İnal’ın koordine ettiği program çerçevesinde ilk ziyaret Antalya’nın en büyük ejder serasının sahibi Ramazan Delibaş’ın serasına yapıldı. Çalkaya Mahallesi Candaş Mevkiinde 9 bin ağaçla ejder meyvesi yetiştiren Delibaş’ın seralarında incelemelerde bulunan Karaloğlu, meyve hasadı da yaptı.
Ardından Boztepe Mahallesine geçildi. 7 bin 500 metrekare örtüaltı ve 2 bin 500 metrekare açık alan olmak üzere toplam 10 bin metrekare alanda muz tarımı yapan Suat Özdemir’in serasında incelemelerde bulunan Vali Karaloğlu üreticiden bilgiler aldı. Burada Vali Karaloğlu, Kaymakam Ergün, Başkan Şahin, Başkan Yardımcısı Gökçen muz fidanı da dikti.
Ardından Aksu Belediyesi’ni ziyaret eden Vali Karaloğlu Başkan Şahin’le sohbet ederek, belediyenin çalışmaları hakkında istişarelerde bulundu.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları