https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

AKSU’DA COŞKULU KADINLAR GÜNÜ KUTLAMASI

Aksu Belediyesi 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü güzel bir etkinlikle kutladı. Kadınlar için program düzenleyen belediye, kadınların eğlenceli bir gün geçirmesini sağladı.

09.03.2019 16:15 tarihinde yayınlandı 232 defa okundu 0 defa yorumlandı
AKSU’DA COŞKULU KADINLAR GÜNÜ KUTLAMASI
Etkinliğe ev sahipliği yapan Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’in eşi Ümmü Şahin konuklarıyla yakından ilgilenerek, kadınlar gününü kutladı. Programa kısa süre katılım sağlayan Başkan Şahin ise belediye hizmetlerinin yanı sıra sosyal belediyeciliğe de önem verdiklerini dile getirerek, tüm kadınların gününün güzel geçmesini temenni etti.
 
Aksu Belediyesi kadınlar günü programı düzenleyerek ilçedeki kadınlara eğlenceli bir gün yaşattı. Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’in eşi Ümmü Şahin’in ev sahipliği yaptığı, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Pınar Uğur’un da herkesle yakından ilgilendiği etkinliğe kısa süreliğine Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, MHP İlçe Başkanı Ahmet Bulut, AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Çağatay Çalışır ve Cumhur İttifakı meclis üyesi adayları da katıldı. Etkinlikte konuşan AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Çağatay Çalışır, “Kadınlarımız bizim için çok önemli. Belediyemiz de bunun bilinciyle bu programı düzenledi. Kadınlarımızın hakkını ödeyemeyiz.” dedi. MHP İlçe Başkanı Ahmet Bulut ise Türk kadınının vatanseverliğinden bahsederek, “Vatan, millet sevgisi içinde olan Türk kadını asla düşmana geçit vermedi, vermeyecekte. Türk kadınları elleri öpülesi değerli varlıklarımızdır.” diye konuştu.
Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin belediye hizmetlerini yaparken sosyal belediyeciliğe de önem verdiklerini, bu tür programlar düzenleyerek her yıl kadınların hatırlandığını söyleyerek, “Siz istediğiniz sürece biz sizi bu tür programlarda bir araya getiririz. Bu vesile ile tüm kadınlarımızın günü kutlu olsun” şeklinde konuştu.
Organizasyonun mükemmel geçmesi için büyük emek harcayan Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’in eşi Ümmü Şahin ise konuşmasında kadın olmanın değerinden ve öneminden bahsetti. Kadın ve erkeğin birbirini tamamlayan bir bütünün iki yarısı olduğunu vurgulayan Ümmü Şahin, “Kadın tarih boyunca tarlada, bahçede evine destek olurken, savaş dönemlerinde de cephede yer almıştır. Son yıllarca kadınlarımızın sosyal hayattaki yeri arttı, iş hayatında da daha aktif hale geldi. Nisan 2014 yılından beri eşim size başkan olarak hizmet etmekte. Ben de her zaman yanınızda olmaya çalıştım. Belediye başkanları da eşleri de halkın arasında olmalı. Biz bunu yapmaya çalışıyoruz. Bana 5 yıldır kardeşlik duygusunu çok güzel yaşattınız. Bu programı hazırlamamızda emeği geçen Kadın Kollarımıza, mahalle temsilcilerimize, belediye personelimize teşekkür ediyorum. Hepinizin Kadınlar Günü kutlu olsun.” ifadelerini kullandı.
Programda şarkıcı Damla Yılmaz ve Murat Balaban konuklara eğlenceli saatler yaşattı. 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları