https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

AKSU BELEDİYESİ’NDEN KARAÖZ’DE İFTAR

Aksu Belediyesi tarafından mübarek Ramazan ayı nedeniyle düzenlenen geleneksel iftar yemeklerinden üçüncüsü Karaöz Mahallesi Kapalı Pazaryerinde gerçekleştirildi.

31.05.2019 10:21 tarihinde yayınlandı 213 defa okundu 0 defa yorumlandı
AKSU BELEDİYESİ’NDEN KARAÖZ’DE İFTAR

Belediye Başkanı Halil Şahin ve eşi Ümmü Şahin’in ev sahipliğinde gerçekleştirilen iftar yemeğine; Siyasi Parti Temsilcileri, Belediye Başkan Yardımcıları, Meclis Üyeleri, Aksu protokolü ve çok sayıda vatandaş katıldı. Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin ve eşi Ümmü Şahin davetlilerle tek tek ilgilenirken, ezan-ı şerifin ardından vatandaşlar oruçlarını Aksu İlçe Müftüsü Mehmet Ceylan’ın iftar duasıyla açtı.

Belediye Başkanı Halil Şahin iftar yemeğinin ardından yaptığı açıklamada; "Bugün burada Karaözlü vatandaşımızla bir arada olmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu azaptan kurtuluş anlamına gelen, içerisinde bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesini barındıran Ramazan ayında, yine bir iftar sofrasında sizlerle bir araya geldik. Bereketi paylaştıkça artan iftar sofralarımızda vatandaşlarımızla bir arada olmaktan duyduğumuz mutluluğun tarifi yok. Bugün burada iftarımıza eşlik eden, soframızı şereflendiren tüm davetlilerimize ve siz değerli Karaöz halkına teşekkür ediyorum" dedi.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları