https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

AKSU BELEDİYESİ 450 FİDAN DİKTİ

Aksu Belediyesi, belediyeye ait atıl alanları ağaçlandırmaya başladı. Karaöz Mahallesi Köseler mevkiinde yer alan atıl durumdaki araziye 450 pikan ceviz fidanı dikildi. Belediye Başkanı Halil Şahin, ceviz bahçesinin Karaöz halkına hayırlı olmasını diledi.

26.02.2020 17:13 tarihinde yayınlandı 152 defa okundu 0 defa yorumlandı
AKSU BELEDİYESİ 450 FİDAN DİKTİ

Aksu Belediyesi, belediyeye ait atıl durumda olan boş arazileri değerlendiriyor, doğaya katkı sağlamak amacıyla ağaç fidanları dikiyor. Geçtiğimiz günlerde Fen İşleri Müdürlüğü tarafından düzleştirme çalışması yapılan Karaöz Mahallesi Köseler mevkiindeki araziye Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından pikan ceviz fidanı dikildi.

Fidanlar dikilirken Belediye Başkanı Halil Şahin, Başkan Yardımcıları Hakkı Çoşgun ve Yusuf Koçyiğit ile Karaöz Mahalle Muhtarı Ahmet Karakış da hazır bulundu. Muhtar Karakış, hizmetlerinden ve mahalleye katkılarından dolayı Başkan Şahin’e ve ekibine teşekkür etti. Amaçlarının halka hizmet olduğunu vurgulayan Başkan Şahin, “Biz mahallelerimizde yer buldukça o mahallenin ihtiyaçları doğrultusunda o alanı kullanmaya çalıştık. Şimdiye kadar bu alana sahip çıkan herkese teşekkür ediyorum. Halkın isteği doğrultusunda bir şeyler yapalım dedik ve ceviz bahçesi yapmaya karar verdik. Örnek bir bahçe olmasını istiyoruz. Bahçenin yapılmasında emeği geçen personellerimize ve katkı sağlayan herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları