https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

AKSU BELEDİYESİ 2020 YILI BÜTÇESİ 92 MİLYON TL

Aksu Belediye Meclisi Ekim Ayı devam toplantısında bir araya geldi. Mecliste belediyenin 2020 yılı bütçesi 92 milyon lira olarak onaylandı.

16.10.2019 11:52 tarihinde yayınlandı 187 defa okundu 0 defa yorumlandı
AKSU BELEDİYESİ 2020 YILI BÜTÇESİ 92 MİLYON TL
   Barış Pınarı Harekâtına da değinilen mecliste KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı’nın açıklamaları şiddetle kınanırken, dualarımızın Türk Ordusu ile olduğu vurgulandı.
Aksu Belediye Meclisi ekim ayı devam toplantısını Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin başkanlığında gerçekleştirdi. Toplantıda 2020 yılı bütçesi kalem kalem ele alınarak onaylandı. Bütçe 92 milyon lira olarak meclisten geçti. Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan Şahin, “Bu bütçeyi ilçemize hizmet etmek için en doğru şekilde kullanacağız. Bütçemizin hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.
  Meclis toplantısında Barış Pınarı Harekâtına da değinildi. Grup sözcüleri şehitlerimize rahmet, yaralılarımıza acil şifalar dilerken KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı’nın skandal paylaşımına da tepki gösterdi. Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan Şahin, “Ordumuz terörle mücadele ediyor. Cumhuriyet Tarihinin en büyük operasyonlarından biri gerçekleştiriliyor. KKTC Cumhurbaşkanının yaptığı açıklamayı seviyesizce, saygısızca buluyorum. İsrail’in -40 yıllık emekler heba oldu- demesi de ordumuzun ne kadar doğru bir harekat yaptığını gösteriyor. İnşallah ordumuz, ülkemiz üzerinde oynanan oyunları bozacak. Dualarımız Türk askerlerimizle. Allah ordumuzu muvaffak eylesin” dedi. 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları