https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

Aksu Belediye Spor Kulübü Güreş Takımı 7 Ekim'de Madalya Sayılarını Arttırmayı Hedefliyor

Yağlı pehlivan güreşlerinde marka olma yolunda yıllardır önemli başarılara imza atan Aksu Belediye Spor Kulübü Güreş Takımı oldukça başarılı bir sezon geçirdi.

21.09.2018 10:37 tarihinde yayınlandı 422 defa okundu 0 defa yorumlandı
Aksu Belediye Spor Kulübü Güreş Takımı 7 Ekim'de Madalya Sayılarını Arttırmayı Hedefliyor
 Madalyalara doymayan sporcular 7 Ekim’de yapılacak olan Aksu güreşlerinde ise madalya sayılarını arttırmayı hedefliyor. 
Spora büyük önem veren ve gençlerin spor yapması için her olanağı sunan Aksu Belediyesi, sporcularının aldığı madalyalar sayesinde adını hızla duyurmaya başladı. Yağlı pehlivan güreşlerinde Akdeniz’in en iyisi olma yolunda iddialı olan güreş takımı oldukça başarılı bir sezon geçirdi. Elmalı güreşlerinde Bekir Çoban Deste Küçük Boyda 1., Ömer Bulut Teşvik 2 Boyda 1. olurken; Serik güreşlerinde Burak Selvi Deste Küçük Boyda 1., Osman Şimşek Teşvik 1. Boyda 1., Hüseyin Okudan Deste Büyük Boyda 3. oldu. Mustafa Borusu ise Denizli güreşlerinde Deste Küçük Boyda 1. liği göğüsleyen başarılı bir sporcu oldu. Aksu Belediye Spor Kulübünün güreşlerde elde ettiği başarılar bunlarla sınırlı kalmazken, şimdi hedef 7 Ekim’de yapılacak olan Aksu güreşlerinde bol madalya kazanmak. 
BAŞKAN ŞAHİN ANTRENMANLARI İZLEDİ
Bu yıl 5. si gerçekleştirilecek olan Aksu Belediyesi Geleneksel Yağlı Pehlivan Güreşlerinde ev sahibi olarak er meydanına çıkacak olan güreşçiler kendi sahalarında güreş severlerden tam not almak ve madalya kürsüsüne çıkabilmek için aralıksız çalışıyor. Sporcuların en büyük destekçisi ise sporcu dostu olan Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin. Sık sık antrenmanları izleyen, sporculara moral veren Başkan Şahin, madalya kazanan güreşçileri tebrik ederken, kulüpteki sporcuların Aksu güreşlerinde de başarılı sonuçlar alacaklarına inandıklarını vurguladı. Başkan’ın kendilerine verdikleri desteği boşa çıkarmayacaklarını kaydeden Aksu Belediye Spor Kulübü Başkanı Mehmet Selvi güreşçilerin iyi hazırlandığını ve oldukça iddialı olduklarını aktararak, antrenmanlarda kendilerini yalnız bırakmayan Şahin’e teşekkür etti. 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları