https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

AKŞENER'DEN MECLİS ÜYELERİNE TALİMAT

İYİ Parti bu hafta sonu Antalya Kemer'de bir otelde Güçlü Türkiye Buluşmaları-1.Yerel Yönetimler Çalıştayı'nı gerçekleşti.

25.11.2019 09:26 tarihinde yayınlandı 192 defa okundu 0 defa yorumlandı
AKŞENER'DEN MECLİS ÜYELERİNE TALİMAT

Belediye başkanları, il genel meclis üyeleri, il ve ilçe başkanlarının katıldığı çalıştayda vazgeçemediği hayalini anlatan Akşener, ''Bu ülkeyi bayram sofrasına oturtmak hayalimiz var. Allah nasip ederse, ülkeyi demokrasi, adalete, ekonomik zenginliğe, kuvvetler ayrılığına kavuşturacağımıza inanıyorum. Bayram sofrasına bu ülkeyi oturtacağımıza inanıyorum. Bayram sofrasında sofraya aynı kol mesafesinde eşit yemeğe ulaşır. Bir dakika bile vazgeçmediğim hayalimiz budur.''dedi.

HAKKANİYET, ADALET, LİYAKAT, ORTAK AKIL

Yerel yönetimler meclisinde saygın ve iyi insanlardan oluşan bir grup oluşturduklarını ifade eden İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, meclis üyelerine ve partililere şunları aktardı.

Akşener ''Meclis üyelerimiz ve partililerimizden tek şey istiyorum. Hiçbir belediye başkanının ve yakınlarının zenginleşmesine göz yummayacaksınız. Hiçbir belediye başkanının vatandaşa verdiği sözleri yerine getirmemesine göz yummayacaksınız. Vatandaşımıza verilmiş her sözün yerine getirildiğini görmek için takipçisi olacaksınız. İyi belediyecilik anlayışı içerisinde ortaya koyduğumuz hakkaniyet, adalet, liyakat, ortak akıl gibi konulara dikkat edeceksiniz. Rüşvet, akraba kayırma gibi konularda toz zerresi kadar taviz vermeyeceksiniz. Çünkü bugünkü iktidarın bu kadar seneler boyu işbaşında kalmasının sebebi budur. Yiğidi öldür hakkını yeme. İlk başladıkları dönemi kastediyorum. Yerel yönetimlerde ortaya koydukları, bu saydığım performanstır, duruştur, hizmet odaklı olmasıdır.”dedi.

 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları