https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

AKDAĞMADENLİLER ARABAŞI ETKİNLİĞİNDE BULUŞTU

Yozgat Akdağmadeni Kültür ve Yardımlaşma Derneği ''Arabaşı'' etkinliğinde buluştu.

31.12.2019 14:51 tarihinde yayınlandı 362 defa okundu 0 defa yorumlandı
AKDAĞMADENLİLER ARABAŞI ETKİNLİĞİNDE BULUŞTU
         Akdağmadeni Derneğinin Yozgatlı Dernekler Federasyonu hizmet binasında düzenlenen etkinliğe üyeler, aileleri ve Ankara'da yaşayan Akdağmadenli bürokratlar, iş insanları katıldı.
         Etkiniğe Akdağmadeni Belediye Başkanı Nezih Yalçın, eski Belediye Başkanı Orhan Altun, Umutlu Belediye Başkanı İlhan Koçak, Aydıncık eski Belediye Başkanı Ahmet Demirel, YDF Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Koç, YOBİDAV Başkanı Turan Düz katıldı. Ayrıca CHP Ankara İl Kadın Kolları Temsilcileri, İstanbul Yozgatlı Dernekler Federasyonu'ndan Seyhan Yapar ve Avukat Satılmış Şahin etkinlikte hazır bulundu.
          Sunuculuğunu Yönetim Kurulu Üyesi Sezanur Aykaç'ın yaptığı etkinlikte Dernek Başkanı Osman Özdemir'in açılış konuşmasından sonra, Federasyon Başkanı Ahmet Koç, Belediye Başkanı Nezih Yalçın, Akdağmadeni eski Belediye Başkanı Orhan Altun  selamlama konuşması yaptı.Dernek üyelerinden Ressam Selma Bora. söz isteyerek; Akdağmadeni'nde tarihi dokulara dokunulmaması konusunda bir konuşma yaptı ve bu konuda Dernek Başkanı Osman Özdemir'den söz aldı.
         Programda etkinliğe katkı sunan, MEDİPARK Tıp Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Aydın ve Ayhan Benli'ye, Bilimsel Kolej Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Doğar'a, VADİTEPE Başpınar İnşaat'tan Ahmet Yılmaz'a, LAZENYA Mobilya'dan Şenol Daştan'a, BAŞKENT Stant'a  plaket taktim edildi.
           Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen program daha sonra şark köşesinde çay içilerek, Akdağmadeni anıları anlatılarak devam etti.
 
HABER:SEMA KUMRULU/ ANKARA

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları