https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI YILMAZ’DAN AKSU ZİYARETİ

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Dış İlişkiler Başkanı Cevdet Yılmaz Antalya programları kapsamında Aksu Belediyesi’ni ziyaret etti. Yılmaz’a Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı Afif Demirkıran ve AK Parti İl Başkanı İbrahim Ethem Taş da eşlik etti.

09.11.2019 13:22 tarihinde yayınlandı 183 defa okundu 0 defa yorumlandı
AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI YILMAZ’DAN AKSU ZİYARETİ
     Bir dizi temaslarda bulunmak için Antalya’ya gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Dış İlişkiler Başkanı Cevdet Yılmaz Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’i de makamında ziyaret etti. Başkan Şahin’e belediye başkanlığında ikinci döneminin hayırlı olmasını dileyen Cevdet Yılmaz Aksu’nun tarım ve turizm açısından önemli bir ilçe olduğunu söyledi. Yılmaz, “Aksu’nun en önemli sorunu mülkiyet sorunuydu, siz bunu çözerek hem büyük bir başarıya imza attınız hem de toplumun ekonomik gelişmesine de zemin hazırlamış oldunuz. Mülkiyet sorununun çözümüyle önümüzdeki süreçte ilçede yeniden inşa başlayacak.   
     Fiziki çalışmalar kadar insana dokunmak da önemli. Sizin kapınızın hep açık olması, halkla gönül bağı kurmuş olmanız çok güzel. Bu güzel hizmetlerinizin devam etmesini diliyorum” dedi.
      Konuklarını ağırlayan Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz’a Aksu hakkında bilgilendirmelerde bulundu.  İlçedeki pek çok sorunu geçen dönem sağlanan üçlü konjöktür sayesinde çözdüklerini ifade eden Şahin, EXPO 2016’nın Aksu’ya yapılması ile de ilçenin önemli hizmetler aldığını aktardı. Hükümet konağı inşaatının devam ettiğini de dile getiren Şahin, yapılan diğer hizmetler hakkında da detaylı bilgiler verdi.
 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları